453559.jpg Zoom

Beko DFS 26024W nõudepesumasin 10 komplekti, 47 dB

Tootekood: 453559
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,91 €
Hind: 359,90 €
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 9,5 l, 2660 l/aastas, mahutab 10 nõudekomplekti, 6 programmi, 6 pesemistemperatuuri müratase 47 dB, LCD ekraan,  LED valgustus (ainult indikaatorid), invertermootor, roostevabast terasest põhi, värv valge.

Programmid: Eco 50ºC - Auto - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Eelpesu

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Programm Quick&Shine ainulaadne Beko nõudepesumasinate programm. See on kiireim (ainult 58 minutit) täisprogramm energiaklassis A, mis sobib ideaalselt igapäevaseks pesemiseks.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Süsteem Water Safe kaitseb vee väljavoolamise ja üleujutamise eest. Vee lekkimise korral katkestatakse vee juurdevool nõudepesumasinasse automaatselt.

HotAir - nõude ideaalseks kuivatamiseks kasutab kuuma õhuga kuivatamise süsteem nõudepesu järel kuumenenud õhku. Piisab pärast nõudepesu lõppemist nende mõneks ajaks seadmesse jätmisest.

SteamGloss - tänu tehnoloogiale SteamGloss säravad Beko nõudepesumasinas pestud nõud nagu uued ja need võib kohe pärast seadmest väljavõtmist oma kohale asetada, kartmata et laudlinale või kapi pinnale jäävad märjad jäljed. Sellise tulemuse saavutamiseks kasutatakse pärast tsükli lõpetamist nõudepesumasinas valitsevat soojust.

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

GlassShield,  arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab nupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate tulemuste saavutamiseks.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Teie Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutate pesemiseks tablette Allin1. Kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks pesemise programmi kestvust.

Lastelukk - juhul, kui laps peaks seadmega mängima, võimaldab lapseluku funktsioon nupud lukustada. See muudab võimatuks ka töö käigus juhuslike muudatuste tegemise.

Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)!

Energiaklass E
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 225 kWH/aastas
Veekulu 2436 l/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 6
Komplektide arv 11
Viitstart 24 H
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 46 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 45 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 38,4 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos