453587.png Zoom

Beko DFS28131X nõudepesumasin 11 komplekti, 44 dB, roostevaba teras

Tootekood: 453587
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,57 €
Hind: 419,90 €
379,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, veekulu 8,7 l, 2436 l/aastas, mahutab 11 nõudekomplekti, 8 programmi, 6 pesemistemperatuuri müratase 44 dB, 3 korvi, neist üks eraldi söögiriistadele,  LCD ekraan, LED valgustus (ainult indikaatorid), invertermootor, lapselukk, roostevabast terasest põhi, k*l*s 85*44,8*60 cm, värv roostevaba.

Programmid:  Inner Clean Eco 50ºC - Automaatne - AquaFlex - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine - Delikaatne 40ºC - Mini 30' - Eelpesu

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Programm Quick&Shine. Ainulaadne Beko nõudepesumasinate programm. See on kiireim (ainult 58 minutit) täisprogramm A energiaklassis, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Automaatne 45–65 ° C programm. Valib pesemisparameetrid iseseisvalt.

InnerClean programm. Programm tagab, et teie Beko nõudepesumasin on seest alati puhas.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

SelfDry tehnoloogia. Pesutsükli lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja nõud kuivadad palju kiiremalt – ilma, et peaksite ise midagi tegema. Tänu sellele lahendusele kasutab nõudepesumasin ka vähem elektrit ja saavutab energiaklassi D.

Extra Dry tehnoloogia. Beko nõudepesumasinas pestud nõud paneb särama nagu uued ning pärast seadmest eemaldamist saate neid kohe kasutada - kartmata märgi plekke laudlinal või kapis. See efekt saavutatakse nõudepesumasinas oleva soojuse kasutamisega pärast tsükli lõppu.

Kolmetasandiline Acrobati süsteem. Täiskorvi kõrguse reguleerimine pole probleem! Kolmetasandiline Acrobati süsteem muudab nõudepesumasina sisemuse hõlpsaks kohandamiseks nõudekomplektiga, mida kavatsete pesta.

AquaFlex. AquaFlex tehnoloogia on üks nõudepesumasinates kasutatavatest Beko tipptehnoloogiatest. Tänu sellele saate ühe pesutsükli jooksul (ülemises korvis) pesta nii õrnasid nõusid, näiteks klaase, samal ajal, kui  (alumises korvis) tugevalt määrdunud potte või muid köögitarvikuid. Spetsiaalselt välja töötatud pihustussüsteem tagab, et ka kõige õrnem klaas ei saa mingeid kahjustusi ning mustus eemaldatakse isegi tugevalt määrdunud seadmetelt. Süsteem tagab ka selle, et kõik nõud on pesutsükli lõpus 100% kuivad.

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vältimata veelgi põhjalikumalt puhtaks.

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

Auto OFF - pärast nõudepesumasina pesutsükli lõppemist lülitub nõudepesumasin elektrienergiat säästes ja kasutusohutust tõstes automaatselt välja.

GlassShield,  arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab nupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate tulemuste saavutamiseks.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Teie Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutate pesemiseks tablette Allin1. Kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks pesemise programmi kestvust.

Water Safe süsteem kaitseb vee väljavoolu ja ruumi üleujutamise eest. Vee lekke korral lülitatakse nõudepesumasina veevarustus automaatselt välja.

Energiaklass D
Energiakulu 72 kWh/100 tsükliks
Veekulu 8,7 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 6
Komplektide arv 11
Viitstart 24 h
Kuivatussüsteem ventilaatorkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 44,8 cm
Sügavus 60 cm
Värv roostevaba uks/hallid küljed
Kaal 40,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas