458048.png Zoom

Beko DIN 36430 integreeritav nõudepesumasin 14 komplekti, 48 dB

Tootekood: 458048
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,15 €
Hind:
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, veekulu 11,5 l, mahutab 14 nõudekomplekti, 6 programmi, 6 pesemistemperatuuri müratase 48 dB, 3 korvi, neist üks eraldi söögiriistadele,  LED juhtpaneel,  LEDSPOTTM valguspunkt põrandale, invertermootor, roostevabast terasest põhi, viitstart 3-6-9 h.

Programmid: Eco 50ºC - Auto - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Eelpesu

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Süsteem WaterStop - voolikule paigaldatud süsteem WaterStop katkestab kraanivee juurdevoolu. See kaitseb täiendavalt üleujutamise eest.

GlassShield, arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab nupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate tulemuste saavutamiseks.

SteamGloss - tänu tehnoloogiale SteamGloss säravad Beko nõudepesumasinas pestud nõud nagu uued ja need võib kohe pärast seadmest väljavõtmist oma kohale asetada, kartmata et laudlinale või kapi pinnale jäävad märjad jäljed. Sellise tulemuse saavutamiseks kasutatakse pärast tsükli lõpetamist nõudepesumasinas valitsevat soojust.

SelfDry tehnoloogia - pesutsükli lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja nõud kuivavad palju kiiremalt – ilma, et peaksite ise midagi tegema. Tänu sellele lahendusele kasutab nõudepesumasin ka vähem elektrit ja saavutab energiaklassi D.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Teie Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutate pesemiseks tablette Allin1. Kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks pesemise programmi kestvust.

Näidik LedSpot TM nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

Auto OFF - pärast pesutsüklit lülitub nõudepesumasin automaatselt välja, säästes seega elektrienergiat ja suurendades kasutamise ohutust.

Programm Quick & Clean 60 °C Quick & Clean 60 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on energiaklassis A kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Selles Beko nõudepesumasinas on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi peamistes korvides. Tänu sellele mahutab teie nõudepesumasin 14 komplekti!

Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 11,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 14
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 48 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 34,6 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas