458049.png Zoom

Beko DIS 35025 integreeritav nõudepesumasin 10 komplekti, 48 dB

Tootekood: 458049
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,34 €
Hind:
299,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 11,9 l/tsükkel, mahutab 10 nõudekomplekti, 5 programmi,  müratase 48 dB, 2 korvi, LCD ekraan,  LED valgustus, roostevabast terasest põhi, viitstart 3-6-9 h, k*l*s 81,8*44,8*55 cm

Programmid: Eco 50ºC -  Intensiivne 70ºC - kiirpesu - Mini 30' - Quick&Shine

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Süsteem Water Safe kaitseb vee väljavoolamise ja üleujutamise eest. Vee lekkimise korral katkestatakse vee juurdevool nõudepesumasinasse automaatselt.

Süsteem WaterStop-  voolikule paigaldatud süsteem WaterStop katkestab kraanivee juurdevoolu. See kaitseb täiendavalt üleujutamise eest.

Auto OFF - pärast nõudepesumasina pesutsükli lõppemist lülitub nõudepesumasin elektrienergiat säästes ja kasutusohutust tõstes automaatselt välja.

HotAir - nõude ideaalseks kuivatamiseks kasutab kuuma õhuga kuivatamise süsteem nõudepesu järel kuumenenud õhku. Piisab pärast nõudepesu lõppemist nende mõneks ajaks seadmesse jätmisest.

Näidik LedSpot TM nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

Programm Quick & Shine 60 °C Quick & Clean 60 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on energiaklassis A kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

 

Energiaklass E
Energiakulu 78 kWh/100 tsükliks
Veekulu 11,9 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 5
Komplektide arv 10
Viitstart 3-6-9 h
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Kõrgus 81,8 cm
Laius 45 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 29,2 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas