458050.png Zoom

Beko DIS 46120 integreeritav nõudepesumasin 11 komplekti, 46 dB

Tootekood: 458050
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,91 €
Hind:
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 8,7 l, mahutab 11 nõudekomplekti, 6 programmi, 6 pesemistemperatuuri müratase 46 dB, 3 korvi, neist üks eraldi söögiriistadele,  LCD ekraan, invertermootor, roostevabast terasest põhi, viitstart 24H, k*l*s 81,8*44,8*55 cm

Programmid: Eco 50ºC - Auto - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Eelpesu

AquaActive - Pärast selle sisselülitamist hakkab alumine pihustikonsool vett tavalisest kolm korda suurema rõhuga pihustama, tänu millele alistub lõpuks isegi kõige vastupidavam mustus. Pidage ainult meeles potid ja kausid korvis põhjaga ülespoole paigutada.

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

GlassShield,  arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab nupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate tulemuste saavutamiseks.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Kolmas korv. Sellel Beko nõudepesumasinal on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi põhikorvides. Sedasi mahub nõudepesumasinasse 11 nõudekomplekti – mis on kuni 45 cm laiuste kodumasinate hulgas parim tulemus.

Näidik LedSpot TM nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

Programm Quick&Shine. 58-minutiline programm tavapäraselt määrdunud nõude igapäevaseks pesemiseks. Täielik pesutsükkel ilma pikkade programmide standardsamme ohverdamata.

SlideFit hinged võimaldavad pesumasina esikülje paigaldamist ilma alust kahjustamata. Tänu nendele hingedele on servade reguleerimine lihtne ja väldite koledaid lõhesid ja ebaühtluseid. SlideFit hingedega Beko nõudepesumasinad saab paigaldada igasugusesse köögimööblisse.

Süsteem Acrobat. Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)! Funktsioon on saadaval teatud mudelites.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Auto OFF - pärast nõudepesumasina pesutsükli lõppemist lülitub nõudepesumasin elektrienergiat säästes ja kasutusohutust tõstes automaatselt välja.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vältimata veelgi põhjalikumalt puhtaks.

 

 

 

 

Energiaklass E
Energiakulu 81 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 8,7 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 11
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Kõrgus 81,8 cm
Laius 44,8 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 30,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas