451538.png Zoom

Beko DS 8439TX soojuspumbaga pesukuivati 8 kg, sügavusega 58,9 cm

Tootekood: 451538
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,26 €
Hind: 499,90 €
459,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++,  maksimaalne täitmiskogus 8 kg,  helisignaal, 15 programmi, digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veeepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumlivalgustus, trumli kahesuunaline liikumine,  müratase 65 dB, k*l*s 84,6*59,7*58,9 cm,  värv valge.

Eriprogrammid: Jeans, Sportswear, Xpress, Daily, Shirts, Baby Protect.

FlexySense - automaatne kuivatamise anduriga varustatud Beko kuivatid muudavad lihtsamaks niiskusetaseme kohandamise ja optimaalse temperatuuri valimise. Tänu FlexySense anduritele ei pea te mõistatama, kui palju aega kuivatamine võtab, piisab soovitud kuivatamise astme valimisest ja valitud tasemele jõudmisel kuivati peatub. Niiskuse andur vastutab selle eest, et pesu kuivaks ühtlaselt. FlexySense eristub teistest anduritest oma kõrge kvaliteedi poolest: programmi "Triikimiseks valmis" käigus saavutatakse iga tsükli jooksul samasugune ideaalse kuivatamise tase, sõltumata pesukogusest või vee kareduse astmest.

Programm Daily -  võimaldab kuivatada 4 kg pesu ühe tunniga.

Programm Mini - võimaldab kuivatada 1 kg pesu ainult 30 minutiga.

Programm Jeans - standardtsüklid ei saa paksemate kangaste kuivatamisega alati hakkama, eriti õmbluste ümbruses oleva paksema materjalikihiga. Selle jaoks töötas Beko välja spetsiaalse programmi paksematest kangastest (näiteks teksariidest ja fliisist) riiete ühtlaseks kuivatamiseks.

Särkide kuivatamise programm - särkide kuivatamise ajal võivad need saada kahjustada ja nende värv võib ära pleekida. Programm Shirt on loodud spetsiaalselt selliste probleemide vältimiseks. Madalal temperatuuril särkide kuivatamise leebe tsükkel hoiab ära kanga kahjustamise ja aitab säilitada kanga värvi. Tänu sellele võite oma riietest kauem rõõmu tunda.
 

Spetsiaalne kaitse õrnale kangale - Beko kuivatitel on spetsiaalne programm õrnadele kangastele, mida võib madalal temperatuuril ja trumli väikestel pööretel ohutult kuivatada.

Automaatne kortsumisvastane süsteem - kõik Beko kuivatid on varustatud spetsiaalse, trumli rahulikul liikumisel põhineva, riietusesemete kortsumist vältiva funktsiooniga.

Trumli pöörded kahes suunas -kõik Beko kuivatid on varustatud mõlemas suunas pöörleva trumliga. See tagab ühtlase kuivatamise ja hoiab ära riietusesemete kortsumise.

Soojuspump -  Beko kondentskuivatid on varustatud soojuspumbaga, et tagada kõrgeim jõudlus ja madalaim energiakulu. Uuenduslik tehnoloogia, mis kasutab soojuspumba jahutavat ja soojendavat elementi, tagab parimad tulemused madalal temperatuuril.

15 programmi - sealhulgas programmid: Puuvillased riided, BabyProtect, Daily Express, Dark Care, Self Clean, Käsipesu, Villased riided, Sünteetilised riided ja muu.

 

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 234,6 kWh/aastas
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Kõrgus 84,6 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 58,9 cm
Värv valge
Kaal 42,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas