251595.png Zoom

Beko DS 8452TA soojuspumbaga pesukuivati 8 kg, sügavusega 58,9 cm

Tootekood: 251595
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,21 €
Hind:
449,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++,  maksimaalne täitmiskogus 8 kg,  helisignaal, 15 programmi, digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator, juhtpaneeli lapselukk, trumlivalgustus, trumli kahesuunaline liikumine,  müratase 65 dB, k*l*s 84,6*59,7*58,9 cm,  värv valge.

Eriprogrammid: Jeans, Sportswear, Xpress, Daily, Shirts, Baby Protect.

Hygiene +. Beko kasutab tehnoloogiat, et uued põlvkonnad saaksid nautida tervislikumat elu. Meie pesumasinate, trummelkuivatite ja pesumasin-kuivatite programm Hygiene tagab, et hügieeni pärast ei pea muretsema. Programm Hygiene+ saab pesu steriliseerimisega suurepäraselt hakkama. Kõrvaldage riietele jäänud tolm, õietolm, bakterid ja tolmulestad! Selle Allergy UK-sertifitseeritud tsükliga ei pea muretsema millegi pärast. 

Eco Sense andur, mis tuvastab pesu niiskuse ja kuivamise ning peatab automaatselt kuuma õhuga kuivatamise, et vabastada külm õhk. Seega on kuivatamine tõhusam ja ökonoomsem.

Programm Daily Express tagab 2 särgi kiire kuivamise lühikese aja jooksul triikimisvalmiduseni.

Programm Outdoor/Sport on soovitatav sünteetilisest või puuvillast spordirõivaste jaoks.

Programm Mix Daily -  võimaldab sünteetilist ja puuvillast pesu kuivatada samas kuivatustsüklis, kuid seda saab kasutada ka spordiriiete igapäevaseks kuivatamiseks.

Programm Cotton Eco  on puuvillaste riiete kuivatamisele, mis taluvad kõrgeid temperatuure, kuid võimaldab seda teha säästlikult. Valige soovitud kuivatusaste sõltuvalt kanga paksusest.

Programm Freshen up võimaldab värskendada riideid ja kõrvaldage ebameeldivad lõhnad, vaid 10 -minutiliga,  ilma kuuma õhku kasutamata.

Programm Jeans - standardtsüklid ei saa paksemate kangaste kuivatamisega alati hakkama, eriti õmbluste ümbruses oleva paksema materjalikihiga. Selle jaoks töötas Beko välja spetsiaalse programmi paksematest kangastest (näiteks teksariidest ja fliisist) riiete ühtlaseks kuivatamiseks.

Särkide kuivatamise programm - särkide kuivatamise ajal võivad need saada kahjustada ja nende värv võib ära pleekida. Programm Shirt on loodud spetsiaalselt selliste probleemide vältimiseks. Madalal temperatuuril särkide kuivatamise leebe tsükkel hoiab ära kanga kahjustamise ja aitab säilitada kanga värvi. Tänu sellele võite oma riietest kauem rõõmu tunda.
 
Spetsiaalne kaitse õrnale kangale - Beko kuivatitel on spetsiaalne programm õrnadele kangastele, mida võib madalal temperatuuril ja trumli väikestel pööretel ohutult kuivatada.

Automaatne kortsumisvastane süsteem - kõik Beko kuivatid on varustatud spetsiaalse, trumli rahulikul liikumisel põhineva, riietusesemete kortsumist vältiva funktsiooniga.

Trumli pöörded kahes suunas -kõik Beko kuivatid on varustatud mõlemas suunas pöörleva trumliga. See tagab ühtlase kuivatamise ja hoiab ära riietusesemete kortsumise.

Soojuspump -  Beko kondentskuivatid on varustatud soojuspumbaga, et tagada kõrgeim jõudlus ja madalaim energiakulu. Uuenduslik tehnoloogia, mis kasutab soojuspumba jahutavat ja soojendavat elementi, tagab parimad tulemused madalal temperatuuril.
 
Kas põrandal ei ole enam ruumi? Pole probleemi. Ostke eriline kinnitusdetail PSK (tootekood 459920) ja paigaldage kuivati pesumasina peale. Ühendusosa on saadaval Beko kodumasinaid müüvates kauplustes.
 

15 programmi - sealhulgas programmid: Puuvillased riided, BabyProtect, Daily Express, Dark Care, Self Clean, Käsipesu, Villased riided, Sünteetilised riided ja muu.

 

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 235 kWh/aastas
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Müratase 65 db
Kõrgus 84,6 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 56,8 cm
Värv valge
Kaal 42,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos