451543.jpg Zoom

Beko DS 9430SX soojuspumbaga pesukuivati 9 kg, auruf-n, sügavusega 65,4 cm

Tootekood: 451543
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,98 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++,  maksimaalne täitmiskogus 9 kg,  helisignaal, invertermootor, 15 programmi, digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumli kahesuunaline liikumine,  müratase 65 dB, k*l*s 84,6*59,7*65,4 cm,  värv valge.

Kas teie riided vajavad ainult värskendamist, et saaksite oma elustiili aktiivsena hoida? Steam Therapy tehnoloogiaga varustatud Beko trummelkuivatid vähendavad kortse ja kõrvaldavad enamiku ebameeldivatest lõhnadest auruga. Kõik on kiire ja tõhus, et teil oleks oma plaanide jaoks piisavalt aega. Steam Therapy tehnoloogia sobib suurepäraselt nende 5 programmi jaoks: Värskendamine – laitmatult värskendatud riided, Easy Iron – riided, mida on kergem triikida, Teksad – kandmisvalmis, Õrn – õrnad riided on kaitstud ja Mix – kõikide lemmikrõivaste jaoks.

Hygienic Drying. Kas soovite oma riideid täiendavalt desinfitseerida? Programm Hygienic Drying on soovitatav laste riiete, aluspesu või käterätikute kuivatamiseks, mis desinfitseeritakse kohe pärast pesemist.

Eriprogrammid: Jeans, Sportswear, Daily

Programm Daily -  võimaldab kuivatada 4 kg pesu ühe tunniga.

Programm Jeans - standardtsüklid ei saa paksemate kangaste kuivatamisega alati hakkama, eriti õmbluste ümbruses oleva paksema materjalikihiga. Selle jaoks töötas Beko välja spetsiaalse programmi paksematest kangastest (näiteks teksariidest ja fliisist) riiete ühtlaseks kuivatamiseks.

Spetsiaalne kaitse õrnale kangale - Beko kuivatitel on spetsiaalne programm õrnadele kangastele, mida võib madalal temperatuuril ja trumli väikestel pööretel ohutult kuivatada.
 
Optisense. Tehnoloogia optimeerib kuivatusfaasi temperatuuri- ja niiskusandurite kaudu, et saaksite valida oma riiete kuivatusastme. Kuivati lülitub automaatselt välja, kui riiete kuivatusaste on soovitud. Lisaks kaitseb ja pikendab trummelkuivati eluiga spetsiaalne pingelanguse tuvastamise andur.

Automaatne kortsumisvastane süsteem - kõik Beko kuivatid on varustatud spetsiaalse, trumli rahulikul liikumisel põhineva, riietusesemete kortsumist vältiva funktsiooniga.

Aja programm. Valige oma pesule soovitud kuivatusaeg. Saate valida programmi kestvuse vahemikus 10 kuni 160 minutit, et saavutada soovitud kuivatusaste madalatel temperatuuridel. Selles programmis töötab trummelkuivati valitud aja jooksul olenemata pesu kuivatusastmest.

Trumli pöörded kahes suunas -kõik Beko kuivatid on varustatud mõlemas suunas pöörleva trumliga. See tagab ühtlase kuivatamise ja hoiab ära riietusesemete kortsumise.

Soojuspump -  Beko kondentskuivatid on varustatud soojuspumbaga, et tagada kõrgeim jõudlus ja madalaim energiakulu. Uuenduslik tehnoloogia, mis kasutab soojuspumba jahutavat ja soojendavat elementi, tagab parimad tulemused madalal temperatuuril.

15 programmi - sealhulgas programmid: Puuvillased riided, BabyProtect, Daily Express, Dark Care, Self Clean, Käsipesu, Villased riided, Sünteetilised riided ja muu.

 

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 259 kWh/aastas
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 9 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Müratase 65 dB
Kõrgus 84,6 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 65,4 cm
Värv valge
Kaal 48,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas