451314.png Zoom

Beko WTV 9633XS0 A+++ invertermootoriga pesumasin

Tootekood: 451314
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 26,83 €
Hind:
309,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Pesumasina mahutavus kuni 9 kg, energiaklass A+++, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/min, 16 programmi, invertermootor, juhtpaneeli lapselukk, LCD ekraan, viitstart, müratase 52/73 dB, värv valge.

AquaFusion - tavalised pesumasinad jätavad umbes 20% pesuainest välja loputamata. Uuenduslik tehnoloogia AquaFusionTM aitab vähendada pesupulbri hulka ja blokeerib äravoolu nii, et pesupulber kasutatakse praktiliselt täies koguses ära. Tänu sellele on pesemine efektiivsem ja teie säästate iga pesuga nii pesuvahendit kui raha.

AquaWave - süsteem AquaWave tagab kõige leebema tõhusa pesu. Trumli uus kuju kaitseb õrnu kangaid ja selle sisepinna laineline kuju võimaldab saavutada ideaalsed pesemistulemused. Tänu sellele võite oma riietest kauem rõõmu tunda.

Igapäevane kiire programm - Beko väärtustab teie aega. Seetõttu teeme kõik endast oleneva, et kasutajateni jõuaksid võimalikult kiiresti töötavad tooted. Programm Daily Xpress on välja töötatud kergelt määrdunud riiete pesemiseks, eriti nende riiete pesemiseks, mida on kasutatud üks kord. Programmiga on võimalik pesta masinatäis pesu temperatuuride vahemikus 0 °C kuni 90 °C.

Programm Xpress Super Short - on ette nähtud kergelt määrdunud riiete pesemiseks, näiteks üks kord kantud riiete pesemiseks. Funktsioon Xpress Super Short võimaldab pesukogusekaaluga 2 kg pesta temperatuuride vahemikus 0–30 °C napi 14 minutiga.

S-sein - spetsiaalselt S-tähe kujuliselt projekteeritud sein aitab vähendada pesemise ajal tekkivad vibratsiooni. 

Villaste riiete programm - spetsiaalne programm villastele riietele, et need ei saaks kahjustada.

Automaatne pesukoguse kaalumise süsteem -s üsteem „kaalub” pesu ja laotab selle trumlis laiali, et ellimineerida vibratsioon ja müra ning tagada tsentrifuugimise ajal seadme maksimaalne stabiilsus. Süsteem tagab maksimaalse tsentrifuugimise kiiruse.

Funktsioon Express- tänu sellele funktsioonile võib pesemise aega sõltuvalt kangast lühendada 30–50% võrra.

Käsipesu programm - nüüd on pesumasinas võimalik pesta nii delikaatseid materjale nagu siid või kašmiir! Piisab sellest, et lülitada sisse käsipesu programm, mis peseb väga leebelt, sarnaselt käsipesule. Programm on seadistatud nii, et riided ei tõmbu kokku, ei veni välja ega deformeeru.

Lastelukk - juhul, kui laps peaks seadmega mängima, võimaldab lapseluku funktsioon nupud  lukustada. See muudab võimatuks ka töö käigus juhuslike muudatuste tegemise.

Programm Dark Care - te ei pea enam oma musta värvi riiete värvipüsivuse eest muretsema. Beko pesumasinatel on spetsiaalne programm, et pesta tumedaid pleekimistundlikke puuvillaseid või sünteetilisi kangaid. Pestakse madalal temperatuuril, trummel liigub rahulikult, tsentrifuugimine toimub aeglaselt ja loputustsüklis kasutatakse rohkem vett. Programm Dark Care on programmeeritud temperatuuride vahemikus 30–40 °C maksimaalsest pesukogusest poolele. Tumedates värvitoonides kangaste pesemiseks on soovitatav kasutada selleks ettenähtud pesuvedelikke või villaste riiete pesuvahendeid.

Programm Shirt - spetsiaalne särkide pesu programm peseb särgid temperatuuril 40 °C ideaalselt puhtaks.

Programm Mix 40 - programm on ette nähtud puuvillaste ja sünteetiliste riiete koos pesemiseks. Riideid ei ole vaja vastavalt kangale sorteerida.

16 programmi - sealhulgas programmid: Puuvillased riided, BabyProtect, Daily Express, Dark Care, Self Clean, Käsipesu, Villased riided, Sünteetilised riided ja muu.

LCD-ekraan - aitab ühel ekraanil erinevaid funktsioone jälgida ning juhtida: võimaldab starti kuni 24 tundi edasi lükata, pakub programmi kontrollimise võimalust, võimaldab kontrollida hoiatuste näidikuid ja programmi tööaega. LCD-ekraan  võimaldab valida lisafunktsioone, hallata aega ning muuta toote kasutamine lihtsamaks.

Sobib Beko kuivatiga DH 9433RXO.

Programm Self Clean - see on spetsiaalne trumli, torude, pesuvahendi mahuti ja muude pesumasina siseosade puhastamise programm. Seda on aegajalt mõttekas kasutada, eriti kui me tavaliselt peseme pesu madalal temperatuuril, mis soodustab bakterite vohamist. Selle programmi käigus kuumutatakse vesi hügieeni tagava temperatuurini 70 °C.

Täiendav loputus - mõned kangad vajavad suuremat kaitset kui teised (nt väikelaste riided ja nahaallergia all kannatavate inimeste riided). Beko pesumasinatele on lisatud lisaloputuse kasutamise võimalus, mis tagab täiendava kaitse ja garanteerib, et pestud riietele ei jää üldse pesuaine jääke.

Veekulu automaatse kontrollimise süsteem - pesukogused võivad kanga mahu ja liigi seisukohalt erineda. Pesupesemise optimaalse tõhususe tagamiseks valib veekulu automaatse kontrollimise süsteem kangaste kaalust ja liigist sõltuvalt vajaliku veekoguse. Isegi kõige väiksem veekokkuhoid tähendab väiksemat energiakulu ning väiksem vee- ja energiakulu omakorda tähendab puhtamat looduskeskkonda ning suuremat pere eelarvet.

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 216 kWh/aastas
Veekulu 10560 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Pesuprogrammide arv 16
Pesutemperatuurid °C reguleeritavad
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase pesemisel/tsentrifuugimisel 52/73 dB
Kõrgus 84 cm
Laius 60 cm
Sügavus 64 cm
Värv valge
Kaal 74 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas