Bosch BBS61PET2 Serie | 6 käsi- ja varstolmuimeja Unlimited ProAnimal

Tootekood: 174070
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 12,91 €
Hind:
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

 

Bosch Serie | 6 Unlimited ProAnimal 2IN1: käsi- ja varstolmuimeja ühes seadmes. 3 võimsusastet. Unlimited varstolmuimeja aku on vahetatav ja varuaku kasutamisel saate järjestikuse kasutusaja mitmekordistada! Kaks režiimi: tavaline ja turbo.
Unlimited akusid saab kasutada ka teiste Boschi Home&Garden tööriistadega
- seega ei pea te igale tööriistale ostma eraldi varuakut.

Pöörleva harjaga All Floor HighPowerBrush otsik tagab loomakarvade lihtsa eemaldamise. Otsik sobib kõikidele põrandapindadele. LongLife-liitiumioonakude võimsus on stabiilne ja laadimisaeg lühike.  Äärmiselt painduv otsiku ühenduskoht võimaldab puhastada piiranguteta nii mööbliesemete kõrvalt kui ka alt. Lihtsalt ja ruumisäästvalt hoiustatav. Võimalik laadida ükskõik millisest pistikupesast. Tolmumahutile (0,3 l) ja filtrile on lihtne juurde pääseda. Easy Clean System: otsiku harjastega rulli on lihtne ära võtta ja puhastada.

Unlimited tolmuimejast väljuv õhk on puhtam kui välisõhk!
Tänu Pure Air membraaniga kauakestvale kassettfiltrile ja hügieenilisele filtrile on tagatud, et tolmuimejast väljuv õhk on puhas.

Käsitolmuimeja on ideaalne väikeste alade kiireks puhastuseks, näiteks lauad, toolid, diivan või sahtlid.

Laadimisaeg 3–4 tundi, pinge 18 volti, aku laetuse näidik, tööaeg kuni 30 min (sõltub kasutatavast režiimist), kaal 2,3 kg, mõõtmed (kxlxs): 122 x 20 x 26,5 cm.

Valmistatud Saksamaal.

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas