250102.webp Zoom

Bosch GSN36AIEP No Frost sügavkülmik

Tootekood: 250102
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 59,93 €
Hind:
699,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E/A++, üldmaht 242 l, külmapidavus 9 h, vahetatav uksepoolsus, müratase 39 dB, kiirkülmutus, külmutusvõimsus 20 kg/ööpäevas, visuaalne ja heliline hoiatussignaal, k*l*s 186*60*65 cm, värv roostevaba teras.

VarioZone. Kui vajate sügavkülmikus rohkem ruumi näiteks mitmekorruselisele tordile või tervele kalkunile, siis saate hõlpsalt kõik turvaklaasist riiulid eemaldada. Suuri toiduaineid, nagu koguperepitsad, saab klaaspindadel mugavalt üksteise peale virnastada.

Selleks et toidu puhul säiliksid vitamiinid, toiteväärtus, väljanägemine ja maitse, tuleks see külmutada võimalikult kiiresti. Automaatse superkülmutamise funktsioon võimaldab külmutada väikseid toidukoguseid kiiremini, kaitstes samal ajal juba külmutatud toiduaineid sulamise eest. Sügavkülmik tuvastab temperatuuri tõusu ja reguleerib temperatuuri selle põhjal automaatselt, et tagada parimad säilitustingimused.

Sügavkülmiku sisemuses ühtlaselt ringlev kuiv külm õhk takistab jää moodustumist, mistõttu jääd ei kogune ei tagaseinale ega ka sahtlitesse. NoFrost tagab teile ülima mugavuse, kuna te ei pea enam kunagi sügavkülmikut sulatama.

BigBox - sahtel. Eriti sügav külmutatud toitude sahtel sobib hästi külmutatud toidu nõude või suurte külmutatud toitude, nagu koogid või pitsad, üksteise peale virnastamiseks. Kui teil on vaja näiteks toitlustada lapse sünnipäeva või külmutada pulmatort, siis BigBox pakub selleks piisavalt ruumi.

IceTwister. Nüüd saate pakkuda konkurentsi mis tahes rannabaarile. Tänu värsketele jääkuubikutele praktilisest eemaldatavast jäävalmistajast maitsevad külmad joogid veelgi paremini. Ühe täitmisega on võimalik valmistada 20 jääkuubikut. See on kiire ja lihtne ning täites ei loksu vett maha.

FreshSense. Tänu optimaalsetele hoiutingimustele säilib toidu täiuslik konsistents, näiteks jäätis ei ole liiga kõva ega liiga pehme. Värskuse ja maitse tagamisel on kriitilise tähtsusega püsiv sisetemperatuur. Seetõttu jälgivad FreshSense-andurid pidevalt jahekapi ja sügavkülmiku ning ka keskkonna temperatuuri. See aitab tagada külmikus välistemperatuurist sõltumatu püsiva sisetemperatuuri.

MultiAirflow. Külmiku ebaühtlane jahutus mõjutab märgatavalt toiduainete maitset ja säilivust. Meie ventilaatoritega MultiAirflow-süsteem tekitab õrnu ja ühtlaseid külma õhu voogusid, mis jõuavad igasse jahutus- ja külmutusalasse. See minimeerib temperatuurikõikumisi ja vähendab jahutusaega, mis aitab omakorda toidul kauem säilida. Värskus, mis täidab kogu külmikut.

 

Energiaklass E
Energiakulu 234 kWh/aastas
NoFrost (Frost Free) Jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmapidavus 9 h
Külmutusvõimsus 20 kg/24h
Sügavkülmkambri sulatusmeetod sulatusvaba
Vahetatav uksepoolsus jah
Sügavkülmkambri maht 242 l
Kõrgus 186 cm
Laius 60 cm
Sügavus 65 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 71,974 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas