Bosch SGV2ITX16E täisintegreeritav nõudepesumasin 12 komplekti, 50 dB

Tootekood: 258052
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 0,00 €
Hind: 399,90 €
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 12 komplekti, 4 programmi, 2 korvi,  energiaklass E, kuivatusklass A, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, helisignaal programmi lõppemisel, Aqua Stop, müratase 50 dB, k*l*s 81,5*59,8*55 cm

4 programmi: ökonoomne 50, automaatne 45-65, intensiivpesu 70, kiirpesu 65

3 erivalikut: Eriti kuiv, Machine Care, pooltäis programm

Machine Care: kõrvaldab lubja ja rasva sadestused torust

ExtraDry – täiendava kuivatamise funktsiooni kasutamisel kuivatatakse teie nõusid eriti põhjalikult, kasutades kõrgema temperatuuriga loputustsüklit ja pikemat kuivatamisfaasi.

InfoLight® projetseerib pesutsükli ajal põrandale punase täpi, et teaksite, kui nõudepesumasin töötab. Kui programm on lõppenud, siis täpp kaob.

DosageAssist – 100% lahustunud nõudepesuvahend annab optimaalse pesutulemuse. DosageAssist peseb nõud vaiksemalt puhtamaks. Nõudepesuvahend on viidud nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

Automaatprogrammid. Erineva hulga nõude puhul on vaja kasutada erinevaid pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.

Seadmed kipuvad ikka minema katki kõige ebasobivamal ajal, raisates nii teie raha kui ka väärtuslikku aega. Meie AquaStop-süsteemiga nõudepesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, kaitseklapp ja ujukanduriga lülitiga põrandapaak, mis tagavad 100% kaitse veekahjustuste vastu. Lisaks pakub Bosch kogu seadme eluea kestvat garantiid. Nii saavutate päev päeva järel täiusliku tulemuse, millele saate olla kindel.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit .

 

 

 

 

Energiaklass E
Energiakulu 92 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 10,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 4
Komplektide arv 12
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 50 dB
Kõrgus 81,5 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 30,778 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas