Bosch SGV4HTX31E täisintegreeritav nõudepesumasin 12 komplekti, 46 dB

Tootekood: 258054
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 37,39 €
Hind:
439,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, 2 korvi, mahutavus 12 komplekti, 6 programmi, energiaklass E,  soola ja loputusvahendi indikaatorid, displei, viitstart, müratase 46 dB, k*l*s 81,5*59,8*55 cm

Programmid: Auto 45-65°C, Custom program, Eco, intensiivpesuprogramm, Quick L, ööprogramm

Täiendavad valikud: Eriti kuiv, Machine Care, pooltäis programm, Vario Speed Plus

Uuenduslikul VarioFlex-korvisüsteemil on rohkelt reguleerimisvõimalusi. Tänu punastele märgistustele ja Rackmatic-hoovale näete alati, kust ja kuidas on võimalik korve nõude jaoks reguleerida. Sel moel saate ühe pesuga suurema hulga säravpuhtaid nõusid.

Tänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi juhul, kui masin on täis. See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

Vaikne programm on vaikseim viis nõudepesumasina kasutamiseks. Programmi aktiveerimisel langetatakse masina mürataset automaatselt nii palju kui võimalik. Selleks kasutatakse spetsiaalselt kohandatud programmi Eco 50 °C, vähendatud pihustamissurvet ja pikemat puhastamisfaasi.

DosageAssist – 100% lahustunud nõudepesuvahend annab optimaalse pesutulemuse. Tänu DosageAssist`ile pestakse nõud puhtamaks ja see toimub vaiksemalt. Nõudepesuvahend viiakse masina nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

InfoLight - punane valgustus põrandal näitab, kas nõudepesumasin töötab või mitte

Soojusvahetiga nõudepesumasinad kohtlevad hinnalisi klaasnõusid ja portselani eriti õrnalt ning ohutult. Temperatuurišokkide vältimiseks toimub vee eelsoojendamine loputuspaagis.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit .

ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel täiusliku tulemuse saavutada.

AquaStop-süsteemiga nõudepesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, kaitseklapp ja ujukanduriga lülitiga põrandapaak, mis tagavad 100% kaitse veekahjustuste vastu. Lisaks pakub Bosch kogu seadme eluea kestvat garantiid. Nii saavutate päev päeva järel täiusliku tulemuse, millele saate olla kindel.

Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass E
Energiakulu 92 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 12
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 46 dB
Kõrgus 81,5 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 35,930

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas