258009.jpg Zoom

Bosch SMV2ITX16E täisintegreeritav nõudepesumasin 12 komplekti, 50 dB

Tootekood: 258009
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 31,44 €
Hind:
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 12 komplekti, 5 programmi, energiaklass F, soola ja loputusvahendi indikaatoridi, viitstart 3-6-9 h. Programmid: Eco 50°C (270 min), Auto 45°-65°C (105-165 min), Intensive (potid 70°C 130-135), Express (1 h 65°C), Favourite (lemmik; standardseadistuses eelpesu 15 min).

Home Connect võimaldab nõudepesumasina töö juhtimiseks kasutada mobiiltelefoni ekraanilt mitmeid funktsioone, nagu näiteks Easy Start, Push Notifications, Remote Diagnostics ja tabletiloendur.

4 erivalikut: Remote Start, Extra Dry, Half Load, VarioSpeed

Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega. Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimum, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. See funktsioon võimaldab teil enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanil. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

DosageAssist – 100% lahustunud nõudepesuvahend annab optimaalse pesutulemuse. Tänu DosageAssist`ile pestakse nõud puhtamaks ja see toimub vaiksemalt. Nõudepesuvahend viiakse masina nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

InfoLight - punane valgustäpp põrandal näitab, kas nõudepesumasin töötab või mitte

AquaSensor – mõõdab määrdumusastme ja peseb nõud säravpuhtaks. AquaSensor kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu

LoadSensor - funktsioon kasutab pöörlevat kiirusandurit, et tuvastada masinas olevate nõude kaal ja veetase ning lisada täpselt vajalikul hulgal vett. Väiksem kogus nõusid vajab loputamiseks vähem vett, terve masinatäie puhul lisatakse aga vett rohkem, et tagada optimaalne leotamine. Funktsioon, mis tagab täiuslikud tulemused, säästes samal ajal vett ja elektrit. Vat see on nutikas!

Soojusvahetiga nõudepesumasinad kohtlevad hinnalisi klaasnõusid ja portselani eriti õrnalt ning ohutult. Temperatuurišokkide vältimiseks toimub vee eelsoojendamine loputuspaagis.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit .

ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel täiusliku tulemuse saavutada.

AquaMix klaasikaitsetehnoloogia reguleerib pidevalt karedusastet, tagamaks, et hinnalisi klaase ja habrast keraamikat pestakse alati ülima hoolega, ilma et te peaksite ise selleks midagi tegema.

AquaStop-süsteemiga nõudepesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, kaitseklapp ja ujukanduriga lülitiga põrandapaak, mis tagavad 100% kaitse veekahjustuste vastu. Lisaks pakub Bosch kogu seadme eluea kestvat garantiid. Nii saavutate päev päeva järel täiusliku tulemuse, millele saate olla kindel.

Pakkumised Sooduspakkumised
WiFi jah
Energiaklass E
Energiakulu 92 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 10,5 l/ tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 5
Pesutemperatuurid °C 45°C, Auto 45°-65°C, 50°C, 65°C, 70°C
Komplektide arv 12
Viitstart 3-6-9 h
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 50 dB
Kõrgus 81,5 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 30,5

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas