258060.jpg Zoom

Bosch SMV4EVX10E täisintegreeritav nõudepesumasin 13 komplekti, 46 dB

Tootekood: 258060
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 20,21 €
Hind: 679,90 €
569,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 13 komplekti, 6 programmi, energiaklass C, soola ja loputusvahendi indikaatorid, displei, viitstart, 3 korvi, helisignaal programmi lõppedes, müratase standardprogrammiga 46 dB, k*l*s 81,5*59,8*55 cm

EfficientDry funktsioon:automaatne ukseavamine tagab paremad kuivatustulemused. Piisavalt kuivad või liiga kuumad nõude väljavõtmine võib olla tüütu. Tänu funktsioonile EfficientDry avaneb nõudepesumasina uks programmi lõppedes automaatselt. See praktiline lahendus kiirendab kuivamisprotsessi, hoiab ära kondenseerumise ja jahutab nõud õrnalt, nii et need on eemaldamiseks valmis, ilma et oleks vaja käsitsi pühkida. See funktsioon mitte ainult ei aita kaasa paremale kuivatustulemusele, vaid säästab ka energiat.

Dosing Assistant tagab optimaalsed tulemused, lahustades puhastustabletti tõhusalt. Doseerimisassistenti kasutatakse nõudepesutablettide töö optimeerimiseks. Tablett langeb otse ülemises korvis olevasse spetsiaalsesse anumasse, kus see lahustub järk-järgult ja kontrollitult. Kui pesuaine on korralikult veega segatud, mõjub pesuaine nõustele suurema jõuga, tagades iga pesukorra puhul täiusliku pesutulemuse.

Automaatprogramm –tõhus pesemine ilma arvamiseta. Automaatne programm tagab optimaalse pesutulemuse. Veekulu ja temperatuur ning loputusaeg on täpselt vastavuses andurite poolt kontrollitud mustuse ja koormuse tasemega, mis tagab tõhusa pesu, säästes vett ja energiat. See tähendab, et automaatse programmiga kasutate ainult nii palju vett, kui on täiuslike pesutulemuste saavutamiseks vajalik. Õige programm erinevatele koormustele – ühe nupuvajutusega.

ActiveWater tehnoloogia: väiksem vee- ja energiakulu, suurem efektiivsus. Uuenduslik tehnoloogia maksimaalse efektiivsuse ja ökoloogilise pesu jaoks täiuslike tulemustega. Vee- ja energiasääst tuleneb täpselt kavandatud sihipärasest veejaotussüsteemist, optimeeritud filtritehnoloogiast, kiiremast kütmisest ja suuremast pumba efektiivsusest. Kõik need tegurid aitavad kaasa tõhusamale veevoolule ja parematele pesutulemustele.

Ühe nupuvajutusega aktiveeritava ExtraDry-funktsiooni kasutamisel kuivatatakse teie nõusid eriti põhjalikult, kasutades kõrgema temperatuuriga loputustsüklit ja pikemat kuivatamisfaasi.

Tänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi juhul, kui masin on täis. See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

Vaikne programm on vaikseim viis nõudepesumasina kasutamiseks. Programmi aktiveerimisel langetatakse masina mürataset automaatselt nii palju kui võimalik. Selleks kasutatakse spetsiaalselt kohandatud programmi Eco 50 °C, vähendatud pihustamissurvet ja pikemat puhastamisfaasi.

Teie seade kuulab teid. Tänu partnerlusele Amazon Alexaga saab teie nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrollige, kas Alexa rakenduses on teie riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti funktsioon, ning aktiveerige see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.

Programmi olekust informeerimine. Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui teil on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab teile meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata märguandeid otse teie mobiilseadmesse, teavitades teid programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusegaLemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega. Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab teil oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanilt. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.
 
Tabletiloendur. See on väga tülikas, kui soovite nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib teie tarbimist ja teavitab teid tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saate otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.
 

InfoLight - punane valgustäpp põrandal näitab, kas nõudepesumasin töötab või mitte

Soojusvahetiga nõudepesumasinad kohtlevad hinnalisi klaasnõusid ja portselani eriti õrnalt ning ohutult. Temperatuurišokkide vältimiseks toimub vee eelsoojendamine loputuspaagis.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit.

AquaStop-süsteemiga nõudepesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, kaitseklapp ja ujukanduriga lülitiga põrandapaak, mis tagavad 100% kaitse veekahjustuste vastu. Lisaks pakub Bosch kogu seadme eluea kestvat garantiid. Nii saavutate päev päeva järel täiusliku tulemuse, millele saate olla kindel.

Programmid: Eco 50 ° C, Auto 45-65 ° C, Pots 70 ° C, Hourly 65 ° C, Silent 50 ° C, Favorite

Täiendavad valikud: kaugjuhtimine, lisakuivatus, poolik masinatäis, VarioSpeed Plus

Pakkumised Sooduspakkumised
WiFi jah
Energiaklass C
Energiakulu 74 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 13
Viitstart 24 h
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 46 dB
Kõrgus 81,5 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55 cm

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas