KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

163568.jpg Zoom

Bosch SMV68IX06E A++ täisintegreeritav nõudepesumasin

Tootekood: R163568
ESTO järelmaks Kuumakse alates 40,93 €
Hind: 499,90 €
479,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Veakirjeldus: ülemisel külgmisel serval väike mõlk ja kriimustus. Iludefekt, peale paigaldust näha ei jää, seadme tööd ei mõjuta.

Nõudepesumasin asub Kadaka kaupluses

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 13 komplekti, 8 programmi, reguleeritava kõrgusega ülemine korv,  energiaklass A++, kuivatusklass A, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, helisignaal programmi lõppemisel, Wi-Fi - Home Connect, Aqua Stop, müratase 44 dB.

8 programmi: intensiivpesu 70°C, automaatprogramm 45°-65°C, ökonoomne 50°C, vaikne programm 50°C, klaasiprogramm 40°C, 1 h programm 65°C, kiirpesu 45°C, eelloputus

4 erivalikut: Remote Start, VarioSpeed Plus, HygienePlus, Extra Dry

Machine Care: kõrvaldab lubja ja rasva sadestused torust

Digitaalne mahaloendusnäidik - programmi olekut ja jäänud aega näidatakse kõrglahutusvõimega põrandal.

VarioSpeed Plus - terve masinatäie nõude pesemiseks perfektselt puhtaks lühima võimaliku ajaga. Loputamisaeg on nupuvajutusega kuni 66% lühem, kuid tavapärane puhastustõhusus säilib. Kui vajate nõusid kiirelt, näiteks perekondlike pidude või sünnipäevade puhul, aktiveerige lihtsalt säte VarioSpeed Plus.

AquaSensor - kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu.

HygienePlus on uus funktsioon, mida saab lisaks valida mitmete nõudepesuprogrammide juurde. Tänu loputuse ajal u 10-minutisele puhastamisele kuni 70 °C temperatuuri juures, tagab see maksimaalse hügieeni. Seetõttu sobib HygienePlus neile, kes esitavad hügieenile väga kõrgeid nõudmisi, näiteks väikelaste või allergikutega pered.

Easy Start soovitab teie nõudepesumasina jaoks sobivat programmi. Teie peate vaid sisestama nõude ja söögiriistade tüübi, nende koguse ja mustuse astme. Te ei pea ise nuputama, milline programm teie vajadustega sobib.

Push Notifications.Kui soovite, saadetakse teie mobiilile tõuketeatised, et oleksite alati asjdega kursis. Rakenduses Home Connect leiate kohe oma nõudepesumasina praeguse programmi oleku ning muu vajaliku teabe.

Klaasikaitsetehnoloogia– habraste klaasnõudega eriti õrn. Pehme vesi põhjustab klaasi korrosiooni. Seetõttu mõõdavad ja reguleerivad Boschi nõudepesumasinad klaasikaitsetehnoloogia abil pidevalt vee karedust. Nii saame tagada, et kallid klaasnõud ja habras portselan pestakse alati õrnalt.

DosageAssist – 100% lahustunud nõudepesuvahend annab optimaalse pesutulemuse. DosageAssist peseb nõud vaiksemalt puhtamaks. Nõudepesuvahend on viidud nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

Soojusvahetiga nõudepesumasin on eriti õrn kallite klaasnõude ja portselani vastu. Täiesti ohutu. Temperatuurišoki vältimiseks soojendatakse vesi nõuderuumis.

Tänu kolmekorruselisele Rackmatic-süsteemile saab pealmise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida. Saate seda teha ka siis, kui masin on täis. Seega on veel rohkem reguleerimisvõimalusi ja suurem paindlikkus.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit .

40° klaasipesuprogramm –  nõudepesuprogramm, mis peseb ja kuivatab ka haprad kristallklaasid ettevaatlikult ja õrnalt – klaasid saavad kauni sära. See toimub tänu madalatele temperatuuridele, eelkõige on kohandatud loputusprotsessis kasutatavaid temperatuure, ja pikendatud kuivatusprotsessi. Säravad klaasid ja märkide puudumine kuivatusprotsessist räägivad selget keelt – programm peseb õrnalt ja saavutab särava tulemuse.

 

 

 

Energiaklass A++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Veekulu 2660 l
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 13
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,5 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 36,83 kg