173506.jpg Zoom

Bosch SMV68TX06E A+++ täisintegreeritav Zeolith nõudepesumasin

Tootekood: 173506
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
699,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 14 komplekti, 8 programmi, reguleeritava kõrgusega ülemine korv,  energiaklass A+++, kuivatusklass A, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, helisignaal programmi lõppemisel, Wi-Fi - Home Connect, Aqua Stop, müratase standardprogrammiga 42 dB, eriti vaikse programmiga 40 dB.

Zeolith®-tehnoloogia – maksimaalne kuivatustulemus, säravad klaasid, täiesti kuivad plastnõud ja äärmiselt väike energiakulu! Tänu auhinnatud Zeolith®-tehnoloogiale on ka perfektse kuivatustulemuse puhul energiakulu minimaalne – tulemuseks on parim energiaklass A+++ ja normist isegi kuni 10% madalam kulu. Väikese energiakulu saladus on masinas kasutatav looduslik mineraal tseoliit, mis peab vastu seadme kogu tööaja ja mida ei ole vaja lisada ega vahetada.

Home Connect võimaldab mobiiltelefoni ekraanilt kasutada mitmeid funktsioone, nagu näiteks Easy Start, Push Notifications, Remote Diagnostics ja tabletiloendur.

8 programmi: intensiivpesu 70°C, automaatprogramm 45°-65°C, ökonoomne 50°C, vaikne programm 50°C, klaasiprogramm 40°C, 1 h programm 65°C, kiirpesu 45°C, eelloputus

4 erivalikut: Remote Start, VarioSpeed Plus, HygienePlus, Extra Dry

Machine Care: kõrvaldab lubja ja rasva sadestused torust

Digitaalne mahaloendusnäidik - programmi olekut ja jäänud aega kuvatakse põrandale.

VarioSpeed Plus - terve masinatäie nõude pesemiseks perfektselt puhtaks lühima võimaliku ajaga. Loputusaeg on nupuvajutusega kuni 66% lühem, kuid tavapärane puhastustõhusus säilib. Kui vajate nõusid kiirelt, näiteks perekondlike pidude või sünnipäevade puhul, aktiveerige lihtsalt säte VarioSpeed Plus.

AquaSensor - kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu.

HygienePlus on funktsioon, mida saab lisaks valida mitmete nõudepesuprogrammide juurde. Tänu loputuse ajal u 10-minutisele puhastamisele kuni 70 °C temperatuuri juures, tagab see maksimaalse hügieeni. Seetõttu sobib HygienePlus neile, kes esitavad hügieenile väga kõrgeid nõudmisi, näiteks väikelaste või allergikutega pered.

Easy Start soovitab teie nõudepesumasina jaoks sobivat programmi. Teie peate vaid sisestama nõude ja söögiriistade tüübi, nende koguse ja mustuse astme. Te ei pea ise nuputama, milline programm teie vajadustega sobib.

Push Notifications. Kui soovite, saadetakse teie mobiilile tõuketeatised, et oleksite alati asjdega kursis. Rakenduses Home Connect leiate kohe oma nõudepesumasina praeguse programmi oleku ning muu vajaliku teabe.

Remote Diagnostics. Kui midagi peaks minema valesti, saate kasutada Home Connecti abiliini ning rääkida meie klienditoe esindajaga, kes saab kaugühenduse abil teie nõudepesumasinat kontrollida.

Klaasikaitsetehnoloogia – habraste klaasnõudega eriti õrn. Pehme vesi põhjustab klaasi korrosiooni. Seetõttu mõõdavad ja reguleerivad Boschi nõudepesumasinad klaasikaitsetehnoloogia abil pidevalt vee karedust. Nii saame tagada, et kallid klaasnõud ja habras portselan pestakse alati õrnalt.

DosageAssist – 100% lahustunud nõudepesuvahend annab optimaalse pesutulemuse. DosageAssist peseb nõud vaiksemalt puhtamaks. Nõudepesuvahend on viidud nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

Soojusvahetiga nõudepesumasin on eriti õrn kallite klaasnõude ja portselani vastu. Täiesti ohutu. Temperatuurišoki vältimiseks soojendatakse vesi nõuderuumis.

Tänu kolmekorruselisele Rackmatic-süsteemile saab pealmise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida. Saate seda teha ka siis, kui masin on täis. Seega on veel rohem reguleerimisvõimalusi ja suurem paindlikkus.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit .

40°C klaasipesuprogramm –  nõudepesuprogramm, mis peseb ja kuivatab ka haprad kristallklaasid ettevaatlikult ja õrnalt – klaasid saavad kauni sära. See toimub tänu madalatele temperatuuridele, eelkõige on kohandatud loputusprotsessis kasutatavaid temperatuure, ja pikendatud kuivatusprotsessi. Säravad klaasid ja märkide puudumine kuivatusprotsessist räägivad selget keelt – programm peseb õrnalt ja saavutab särava tulemuse.

 

 

 

WiFi jah
Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 237 kWh/a
Veekulu 2660 l
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart 24 h
Kuivatussüsteem Zeolith
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 42 dB (eriti vaikne programm: 40 dB)
Kõrgus 81,5 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 46,83 kg

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas