258020.jpg Zoom

Bosch SMV6ZCX42E täisintegreeritav Zeolith nõudepesumasin 14 komplekti, 44 dB

Tootekood: 258020
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 67,21 €
Hind: 899,90 €
789,90 €
Kogus: - +
   - või -   

 

Täisintegreeritav nõudepesumasin, 3 korvi, mahutavus 14 komplekti, 8 programmi, reguleeritava kõrgusega ülemine korv,  energiaklass C, displei, sensorjuhtimine, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, mahaloendusnäit kuvatakse põrandale, helisignaal programmi lõppemisel, Wi-Fi - Home Connect, Aqua Stop, müratase standardprogrammiga 44 dB, eriti vaikse programmiga 42 dB.

Zeolith®-tehnoloogia – maksimaalne kuivatustulemus, säravad klaasid, täiesti kuivad plastnõud ja äärmiselt väike energiakulu! Tänu auhinnatud Zeolith®-tehnoloogiale on ka perfektse kuivatustulemuse puhul energiakulu minimaalne – tulemuseks on parim energiaklass A+++ ja normist isegi kuni 10% madalam kulu. Väikese energiakulu saladus on masinas kasutatav looduslik mineraal tseoliit, mis peab vastu seadme kogu tööaja ja mida ei ole vaja lisada ega vahetada.

8 programmi: Eco 50° (235 min), automaatprogramm 45°-65°C (100-160 min), intensiivpesu 70°C (140-145 min), Express60 (1,5 h programm 60°C), Express45 (39 min kiirpesu 45°C), Glass40 (klaasipesu 40°C 100-105 min), Silence50 (eriti vaikne 4 h programm 50°C), Favourite (lemmik, standardseades: eelloputus 15 min)

4 erivalikut: Remote Start, Extra Dry, IntensiveZone, VarioSpeed Plus

Home Connect võimaldab mobiiltelefoni ekraanilt kasutada mitmeid funktsioone, nagu näiteks Easy Start, Push Notifications, Remote Diagnostics ja tabletiloendur.

Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega. Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimum, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. See funktsioon võimaldab teil enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanil. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

DosageAssist – 100% lahustunud nõudepesuvahend annab optimaalse pesutulemuse. Tänu DosageAssist`ile pestakse nõud puhtamaks ja see toimub vaiksemalt. Nõudepesuvahend viiakse masina nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

Machine Care: kõrvaldab lubja ja rasva sadestused torust

Digitaalne mahaloendusnäidik - programmi olekut ja jäänud aega kuvatakse põrandale.

VarioSpeed Plus - terve masinatäie nõude pesemiseks perfektselt puhtaks lühima võimaliku ajaga. Loputusaeg on nupuvajutusega kuni 66% lühem, kuid tavapärane puhastustõhusus säilib. Kui vajate nõusid kiirelt, näiteks perekondlike pidude või sünnipäevade puhul, aktiveerige lihtsalt säte VarioSpeed Plus.

AquaSensor - kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu.

HygienePlus on funktsioon, mida saab lisaks valida mitmete nõudepesuprogrammide juurde. Tänu loputuse ajal u 10-minutisele puhastamisele kuni 70 °C temperatuuri juures, tagab see maksimaalse hügieeni. Seetõttu sobib HygienePlus neile, kes esitavad hügieenile väga kõrgeid nõudmisi, näiteks väikelaste või allergikutega pered.

Easy Start soovitab teie nõudepesumasina jaoks sobivat programmi. Teie peate vaid sisestama nõude ja söögiriistade tüübi, nende koguse ja mustuse astme. Te ei pea ise nuputama, milline programm teie vajadustega sobib.

Push Notifications. Kui soovite, saadetakse teie mobiilile tõuketeatised, et oleksite alati asjdega kursis. Rakenduses Home Connect leiate kohe oma nõudepesumasina praeguse programmi oleku ning muu vajaliku teabe.

Remote Diagnostics. Kui midagi peaks minema valesti, saate kasutada Home Connecti abiliini ning rääkida meie klienditoe esindajaga, kes saab kaugühenduse abil teie nõudepesumasinat kontrollida.

Klaasikaitsetehnoloogia – habraste klaasnõudega eriti õrn. Pehme vesi põhjustab klaasi korrosiooni. Seetõttu mõõdavad ja reguleerivad Boschi nõudepesumasinad klaasikaitsetehnoloogia abil pidevalt vee karedust. Nii saame tagada, et kallid klaasnõud ja habras portselan pestakse alati õrnalt.

Soojusvahetiga nõudepesumasin on eriti õrn kallite klaasnõude ja portselani vastu. Täiesti ohutu. Temperatuurišoki vältimiseks soojendatakse vesi nõuderuumis.

Tänu kolmekorruselisele Rackmatic-süsteemile saab pealmise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida. Saate seda teha ka siis, kui masin on täis. Seega on veel rohem reguleerimisvõimalusi ja suurem paindlikkus.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit .

40°C klaasipesuprogramm –  nõudepesuprogramm, mis peseb ja kuivatab ka haprad kristallklaasid ettevaatlikult ja õrnalt – klaasid saavad kauni sära. See toimub tänu madalatele temperatuuridele, eelkõige on kohandatud loputusprotsessis kasutatavaid temperatuure, ja pikendatud kuivatusprotsessi. Säravad klaasid ja märkide puudumine kuivatusprotsessist räägivad selget keelt – programm peseb õrnalt ja saavutab särava tulemuse.

 

 

 

Pakkumised Sooduspakkumised
WiFi jah
Energiaklass C
Energiakulu 75 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem Zeolith
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB (eriti vaikne programm: 42 dB)
Kõrgus 81,5 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 46,33 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos