Bosch SMV6ZCX49E täisintegreeritav Zeolith nõudepesumasin 14 komplekti, 42 dB, WiFi

Tootekood: 258023
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 26,15 €
Hind: 899,90 €
799,90 €
Kogus: - +
   - või -   

 

Täisintegreeritav nõudepesumasin, 3 korvi, mahutavus 14 komplekti, 8 programmi, reguleeritava kõrgusega ülemine korv,  energiaklass C, displei, sensorjuhtimine, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, mahaloendusnäit kuvatakse põrandale, helisignaal programmi lõppemisel, Wi-Fi - Home Connect, Aqua Stop, müratase 42 dB, k*l*s 81,7*59,5*57 cm

Zeolith®-tehnoloogia – maksimaalne kuivatustulemus, säravad klaasid, täiesti kuivad plastnõud ja äärmiselt väike energiakulu! Tänu auhinnatud Zeolith®-tehnoloogiale on ka perfektse kuivatustulemuse puhul energiakulu minimaalne – tulemuseks on parim energiaklass. Väikese energiakulu saladus on masinas kasutatav looduslik mineraal tseoliit, mis peab vastu seadme kogu tööaja ja mida ei ole vaja lisada ega vahetada.

8 programmi: Auto 45-65°C, Custom program, Delicate, Eco, Intensive, Quick S, Short, Silence

4 erivalikut: Extra dry, Intensive Zone, Machine Care, Remote control, Vario Speed Plus

Home Connect võimaldab mobiiltelefoni ekraanilt kasutada mitmeid funktsioone, nagu näiteks Easy Start, Push Notifications, Remote Diagnostics ja tabletiloendur.

Machine Care: kõrvaldab lubja ja rasva sadestused torust

Digitaalne mahaloendusnäidik - programmi olekut ja jäänud aega kuvatakse põrandale.

VarioSpeed Plus - terve masinatäie nõude pesemiseks perfektselt puhtaks lühima võimaliku ajaga. Loputusaeg on nupuvajutusega kuni 66% lühem, kuid tavapärane puhastustõhusus säilib. Kui vajate nõusid kiirelt, näiteks perekondlike pidude või sünnipäevade puhul, aktiveerige lihtsalt säte VarioSpeed Plus.

AquaSensor - kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu.

Push Notifications. Kui soovite, saadetakse teie mobiilile tõuketeatised, et oleksite alati asjdega kursis. Rakenduses Home Connect leiate kohe oma nõudepesumasina praeguse programmi oleku ning muu vajaliku teabe.

Extra Clean Zone: eriti põhjalik puhastamine ülemises korvis tugevalt määrdunud esemete jaoks.

Remote Diagnostics. Kui midagi peaks minema valesti, saate kasutada Home Connecti abiliini ning rääkida meie klienditoe esindajaga, kes saab kaugühenduse abil teie nõudepesumasinat kontrollida.

Soojusvahetiga nõudepesumasin on eriti õrn kallite klaasnõude ja portselani vastu. Täiesti ohutu. Temperatuurišoki vältimiseks soojendatakse vesi nõuderuumis.

Tänu kolmekorruselisele Rackmatic-süsteemile saab pealmise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida. Saate seda teha ka siis, kui masin on täis. Seega on veel rohem reguleerimisvõimalusi ja suurem paindlikkus.

EcoSilence Drive - invertermootor on äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine, kasutades minimaalselt elektrit .

Vaikuse programm. Vaikuse programm on kõige vaiksem viis nõudepesumasina kasutamiseks. Selle aktiveerides vähendate nõudepesumasina mürataset automaatselt võimalikult madalale tasemele. See saavutatakse spetsiaalselt kohandatud programmi Eco 50 °C, vähendatud pihustusrõhu ja pikendatud puhastusfaasiga.

 

 

 

 

Pakkumised Sooduspakkumised
WiFi jah
Energiaklass C
Energiakulu 75 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem Zeolith
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 42 dB
Kõrgus 81,5 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 57 cm
Kaal 46,1 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas