173586.jpg Zoom

Bosch SPE66TX05E A+++ täisintegreeritav Zeolith nõudepesumasin

Tootekood: 173586
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 42,60 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 10 komplekti, 6 programmi, reguleeritava kõrgusega ülemine korv,  energiaklass A+++, kuivatusklass A, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, invertermootor, veekulu 9,5 l, helisignaal programmi lõppemisel, Aqua Stop, müratase 44 dB.

4 erivalikut: Remote Start, VarioSpeed Plus, HygienePlus, Extra Dry

 • PerfectDry, mille aluseks on Zeolith®: täiuslikud kuivatustulemused 3D Airflow abil ka plastnõude korral.
 • Programm Silence ja SuperSilence: oluliselt vaikne 44dB, veelgi rohkem kui programmiga Silent.
 • VarioFlex Pro korvisüsteem & VarioDrawer Pro: nähtavalt paindlikum ja mahukam.
 • Glass 40°C: kaitsev programm klaaside õrnalt pesemiseks ja kuivatamiseks.
 • InfoLight: punane valgustus põrandal näitab, kas nõudepesumasin töötab või mitte.

  DuoPower – täiesti puhas ja tänu kahekordsetele pihustitiivikutele eriti õrn.

  SPE66TX05E

  Peale alumise pihustitiiviku aitab optimaalse pesutulemuse saavutamisele kaasa ka pihustitiivik nõudepesumasina ülakorvis. Mõlemad ergonoomilised pihustitiivikud viivad vee kõigi nõudeni ja ulatuvad nõudepesumasina igasse soppi. Iga pesukorda juhitakse täpselt ning klaasid ja muud nõud puhastatakse eriti õrnalt.

  HygienePlus peseb maksimaalse puhtuse tagamiseks kõrgemal temperatuuril.

  HygienePlus on uus funktsioon, mida saab lisaks valida mitmete nõudepesuprogrammide juurde. Tänu loputuse ajal u 10-minutisele puhastamisele kuni 70 °C temperatuuri juures, tagab see maksimaalse hügieeni. Seetõttu sobib HygienePlus neile, kes esitavad hügieenile väga kõrgeid nõudmisi, näiteks väikelaste või allergikutega pered.

  Koguseandur säästab vett ja energiat.

  SPE66TX05E

  Pöördeloendur mõõdab veetaset. Kui seadmes on palju nõusid, on vaja suuremat veekogust, et neid üle loputada, ja veetase alaneb. Siis lisatakse vett juurde. Kui seadmes on vähem nõusid, on nende pesemiseks vaja vähem vett. Niiviisi tagab koguseandur optimaalse veekasutuse isegi poole täitumuse või veelgi väiksema nõudekoguse korral. See säästab nii aega kui ka energiat.

  Soojusvaheti – alati õige temperatuur optimaalselt õrna nõudepesu jaoks.

  SPE66TX05E

  Soojusvahetiga nõudepesumasin on eriti õrn kallite klaasnõude ja portselani vastu. Täiesti ohutu. Temperatuurišoki vältimiseks soojendatakse vesi nõuderuumis.

  AquaSensor – mõõdab määrdumusastme ja peseb nõud säravpuhtaks.

  SPE66TX05E

  AquaSensor kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu.

  Zeolith®-tehnoloogia – maksimaalne kuivatustulemus ja säravad klaasid, äärmiselt väike energiakulu.

  Tänu auhinnatud Zeolith®-tehnoloogiale on nüüd sama heade kuivatustulemuste juures võimalik energiakulu veelgi vähendada. Kuivatusprotsess kulutab äärmiselt vähe energiat ja energiakulu väheneb märgatavalt – madalaim energiakulu parimas energiaklassis A+++ ja kuni 10% madalam. Väikese energiakulu saladus on looduslik mineraal tseoliit. Seda saab korduvalt kasutada, peab vastu kogu seadme tööaja ja seda ei ole vaja vahetada.

  100% kaitse veekahjustuste eest – kogu seadme tööea jooksul tänu AquaStopile.

  SPE66TX05E

  AquaStop-turvasüsteem koosneb spetsiaalsest kahekordsest juurdevooluvoolikust, ohutusventiilist ja tasemeanduriga põhjamahutist. Bosch garanteerib, et see süsteem kaitseb 100% veekahjustuste eest – kogu seadme tööea jooksul.

  Automaatprogrammid – ideaalne pesutulemus.

  Veekulu, veetemperatuur ja pesuaeg kohandatakse täpselt vastavalt määrdumusastmele. See annab parima võimaliku tulemuse ning säästab samas vett ja energiat.

  40° klaasipesuprogramm – pehme nõudepesuprogramm, mis puhastab ja kuivatab nõud õrnalt. Särav tulemus.

  Uus klaasipesuprogramm Klaasipesu 40° peseb ja kuivatab ka haprad kristallklaasid ettevaatlikult ja õrnalt – klaasid saavad kauni sära. See toimub tänu madalatele temperatuuridele, eelkõige on kohandatud loputusprotsessis kasutatavaid temperatuure, ja pikendatud kuivatusprotsessile. Säravad klaasid ja märkide puudumine kuivatusprotsessist räägivad selget keelt – programm peseb õrnalt ja saavutab särava tulemuse.

  InfoLight – punane täpp, mis näitab, et nõudepesu on pooleli.

  Punane täpp põrandal seadme ees näitab, kas täisintegreeritud nõudepesumasin töötab veel või on töö lõppenud.

  Klaasikaitsetehnoloogia – habraste klaasnõudega eriti õrn.

  Pehme vesi põhjustab klaasi korrosiooni. Seetõttu mõõdavad ja reguleerivad Boschi nõudepesumasinad klaasikaitsetehnoloogia abil pidevalt vee karedust. Nii saame tagada, et kallid klaasnõud ja habras portselan pestakse alati õrnalt.

  DosageAssist – 100% lahustunud nõudepesuvahend annab optimaalse pesutulemuse.

  DosageAssist peseb nõud vaiksemalt puhtamaks. Nõudepesuvahend on viidud nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

  VarioHinge – keerukate sisseehitusolude ja uusimate köögitrendide optimaalne lahendus.

  Varem oli võimalik täisintegreeritavaid nõudepesumasinaid paigaldada vaid sobivale kõrgusele, kui mööbliesemete vahel olid suured vahed. Seda oleme me muutnud. Funktsiooniga VarioHinge kaob vajadus kompromissideks – täisintegreeritud esiosa, mis ukse avamisel oma kõrgust kohandab. VarioHinge on optimaalne lahendus ka siis, kui eriti kõrge uks tuleb kokku sobitada madala sokliga.

  Klaasihoidik – kindlam tugi klaasidele.

  Klaasihoidik alakorvis sobib eriti hästi kõrgetele klaasidele, pudelitele ja vaasidele.

  SuperSilence – peseb väga vaikselt – ainult 40–45 dB.

  SPE66TX05E

  Mitmete müra summutavate meetmetega teeb elektrooniliselt juhitav mootor SuperSilence-nõudepesumasina töö väga vaikseks. Praktiline köögis, kus süüakse, või avatud köögi korral.

  Reguleeritava kõrgusega kuni 5 cm kolmel tasemel, isegi täis laaditud korvi puhul.

  Tänu kolmekordsete Rackmatic-süsteemile saab pealmise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida. Saate seda teha ka siis, kui masin on täis. See aga tähendab veelgi rohem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

  • 6 programmi: intensiivpesu 70 GC, automaatprogramm 45-65 GC, ökonoomne 50 GC, vaikne programm 50 GC, lühike 60 GC, klaas 40 GC
  • 3 erivalikut: VarioSpeed Plus, HygienePlus, ExtraDry
  • Machine Care: kõrvaldab lubja ja rasva sadestused torust
  • Zeolith®-kuivatus

 

 

 

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 188 kWh
Veekulu 2660 l
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 10
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,5 cm
Laius 44,8 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 40,187 kg

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas