171180.webp Zoom

Bosch WAJ280P3SN invertermootoriga pesumasin, 8 kg, 1400 p/m, AddWash

Tootekood: 171180
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,06 €
Hind: 499,90 €
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C,  invertermootor, kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 8 kg, tsentrifuug kuni 1400 p/min, viitstart, pesu lisamise võimalus ka siis, kui programm on käivitatud, tasakaalukontroll, lapselukk, müratase 75 dB, k*l*s 84,8*59,8*54,6 cm, värv valge

EcoSilence Drive™ – 10-aastase garantiiga vaikne ja energiasäästlik mootor

 

Hügieeniline pesu vaid 40 °C juures.

 Mõnikord ei ole puhas piisavalt puhas. Sellepärast töötasimegi välja HygienePlus programmi. See hoiab temperatuuri pesutsükli jooksul ühtlasena ning lõppu lisatud täiendav loputustsükkel tagab hügieeniliselt puhta pesu ja hävitab eriti tõhusalt mikroobid ja tolmulestad. Tulemus: tagatud on hügieenilised pesutulemused ning 99,99% levinud mikroobidest hävitatakse juba 40 °C juures.

 

Puhasta täiuslikult kuni 65% lühema ajaga*.

Kui aeg on oluline, tulevad appi Speed Perfect funktsiooniga pesumasinad, mille pesemisaeg on kuni 65% lühem, kuid tulemused sama head. Speed Perfect sobib kasutamiseks koos enamiku programmidega, kõigi masinatäie suuruste ning kangatüüpidega. Vali näiteks Mix Programm ja lisa Speed Perfect, ning saad pesta vaid 46 minutiga ära 4 kilo segapesu.

 

Säästa väikesi koguseid pestes vett.

Ükskõik kui vähe pesu ka ei oleks. Meie Active Water Plus tehnoloogia pakub täiuslikke tulemusi, kasutades vaid nii palju vett nagu vaja. Äärmiselt tõhus veekasutus isegi väiksema pesukoguse korral. Äärmiselt tõhus vee säästmise tehnoloogia tuvastab autmaatselt täpse pesukoguse ning reguleerib veetarbe sellele vastavalt. Säästa väikesi masinatäisi pestes kuni 50% vett.

 

Säilita tumedate riiete värske välimus!

 

Unusta ajastu, mil tumedad riided pärast mõnda pesu oma värvi kaotasid! Meie spetsiaalne programm hoolitseb sinu tumedate riiete eest paremini kui ükski teine. Selle sätted aitavad säilitada sinu tumedate riiete värvi ja sära, nii et need näevad kauem uued välja. Enam ei pea sa kunagi muretsema, et su musta värvi pluus hallikaks pleegib!

 

Kas mõni lapse sokk või üksik T-särk jäi masinast välja? Pole probleemi! Reload funktsiooni abil saad riideid pesutsükli jooksul lihtsasti lisada või eemaldada*. Vajuta lihtsalt Reload nuppu ja ava uks, lisa ununenud esemed ja jätka pesu.

Energiaklass C
Kuivatusklass B
Energiakulu 62 kWh/100 tsükliks
Veekulu 47 l/tsükkel
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 75 dB
Kõrgus 84,8 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 54,6 cm
Värv valge
Kaal 68,7 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos