Bosch WAU28SL8SN sügavusega 59 cm pesumasin, 8 kg, 1400 p/m, automaatne doseerimine, Add Wash

Tootekood: 171118
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 42,49 €
Hind: 629,90 €
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C,  invertermootor, kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 8 kg, tsentrifuug kuni 1400 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, lapselukk, müratase 72 dB, k*l*s 84,5*59,8*59 cm, värv valge

i-DOS – mõõdab automaatselt paraja koguse pesuvahendit ja vett. i-DOS automaatse doseerimise süsteemi abil hoolitsed oma pesu eest parimal moel. Lihtsalt täida pesuvahendi ja loputusvahendi anumad ning i-DOS andurid mõõdavad iga pesukorra jaoks välja paraja koguse pesuvahendit ja vett. Nii säästad pesuvahendit ja väldid mittevajalikku loputamist.

Standardprogrammid: puuvillane, kerge pesu, õrnad kangad / siid, villane/käsitsipesu

Eriprogrammid: automaatne õrnade esemete pesu, udusulgedest esemete pesuprogramm, meeldetuletusega trumlipuhastus, särgid/pluusid, kerge hooldus, tühjendamine/tsentrifuugimine, eri materjalist esemete kiirpesuprogramm, ühekordne loputus, 15-minutiline kiirprogramm / 30-minutiline kiirprogramm

Suurel LED-ekraanil kuvatakse programmi olek, temperatuur, maksimaalne tsentrifuugimiskiirus, programmi lõpuni jäänud aeg ja kuni 24 h viitega lõpuaeg, pesukoguse soovitus ning tarbimine

Kui aega napib, tuleb appi SpeedPerfect, mis vähendab pesuaega kuni 65%* võrra, tegemata kvaliteedi osas mitte mingeid järeleandmisi. SpeedPerfectit saab kasutada koos enamuse programmidega ning see sobib kõigile kangatüüpidele, ükskõik kui täis su masin ka poleks. Näiteks kui valid Mix programmi ja lülitad samal ajal sisse SpeedPerfecti, saad vaid 46 minutiga kuni 4 kilo segapesu põhjalikult puhtaks pesta.

Teie lemmikriided või õrnad rõivad võivad korduva pesemise käigus kahjustada saada. VarioDrum-süsteemi unikaalne patenteeritud struktuur kasutab ühtlast veejaotust, et pesta mis tahes tüüpi pesu õrnalt ja tõhusalt ilma teie lemmikriideid venitamata, kortsutamata või kahjustamata. Olenevalt valitud programmist nihutavad tilgakujuliste elementidega disain ja asümmeetrilised labad teie pesu õrnalt trumli keskele hoolimata pöörlemissuunast. See ei taga üksnes rohkem määrdunud riiete intensiivset puhastamist, vaid garanteerib kogu masinasse pandud pesu kiirema ja põhjalikuma pesemise.

Kas lapse sokk või üksik T-särk jäi pesust välja? Pole probleemi! Pesu lisamise funktsiooniga saad riideid pesutsüklite ajal lihtsasti lisada või eemaldada*. Lihtsalt vajuta pesu lisamise nuppu (Reload), ava uks, lisa ununenud esemed ja jätka pesemist.*Turvakaalutlustel ei ole võimalik pesu lisamise funktsiooni kasutada, kui vesi on kuumem kui 50 °C või kui veetase on liiga kõrge.

Trumlipuhastusprogramm on mõeldud trumli puhastamiseks ja hooldamiseks, et tagada selle hügieenilisus. Pärast 20 tsüklit temperatuuril, mis on madalam kui 40 °C, tuletab pesumasin/pesumasin-kuivati automaatselt meelde, et aeg on trumlipuhastusprogrammiga trumlit puhastada.

Super Quick 30 kiirpesuprogramm peseb kergelt määrdunud rõivad kõigest 30 minutiga. Et teie igapäevarõivad oleksid pea silmapilkselt valmis uueks kandmiseks.

Energiaklass C
Kuivatusklass B
Energiakulu 62 kWh/100 tsükliks
Veekulu 43 l/tsükkel
Automaatne doseerimine Jah
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 72 dB
Kõrgus 84,5 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 59 cm
Värv valge
Kaal 70,723 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas