171122.webp Zoom

Bosch WAXH2KOLSN sügavusega 59 cm pesumasin, 10 kg, 1600 p/m, automaatne doseerimine, Add Wash, WiFi

Tootekood: 171122
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 84,99 €
Hind: 1290,90 €
999,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C,  invertermootor, kuivatusklass A, maksimaalne pesukogus 10 kg, tsentrifuug kuni 1600 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, lapselukk, trumli sisevalgustus, müratase 74 dB, k*l*s 84,8*59,8*59 cm, värv valge

i-DOS – mõõdab automaatselt paraja koguse pesuvahendit ja vett. i-DOS automaatse doseerimise süsteemi abil hoolitsed oma pesu eest parimal moel. Lihtsalt täida pesuvahendi ja loputusvahendi anumad ning i-DOS andurid mõõdavad iga pesukorra jaoks välja paraja koguse pesuvahendit ja vett. Nii säästad pesuvahendit ja väldid mittevajalikku loputamist.

4D pesusüsteem – vesi ja pesuvahend tungivad ülitõhusalt läbi kanga, et veatut tulemust saavutada.Veatu tulemus isegi täis masinaga. 4D pesusüsteem viib sinu pesu pesemise kogemuse uuele tasandile. Meie ülitõhus süsteem kombineerib otsesed veejoad täiendava tsentrifuugipesuga, et pesuvahendit ja vett maksimaalselt ära kasutada. Tänu sellele, et vesi ja pesuvahend nii tõhusalt läbi kanga tungivad, on tulemus veatu isegi täis pesumasinaga. Tugevalt määrdunud riiete puhul võib aga olla vaja lisavõimsust. Pesutsükli tõhusamaks muutmiseks vali lihtsalt 4D pesusüsteemi Intensive Plus funktsioon.

Home Connect – nutikalt ühenduvad kodumasinad muudavad igapäevaelu lihtsamaks.Nutikad seadmed muudavad elu lihtsamaks. Tulevik on kohal ja koputab sinu uksele. Home Connect on sinu tarkade seadmete ühenduslüli, mis võimaldab sul neid oma telefoni või tahvli kaudu juhtida.

Automaatsed programmid – sobiv pesuprogramm vastavalt kangatüübile ja määrdumisastmele.S uurepäraste pesutulemuste saavutamine on nüüd lihtne kui lapsemäng. Sinul tuleb vaid trummel täita ja start-nuppu vajutada. Masin reguleerib kõik automaatselt vastavalt sinu pesu kangatüübile ja määrdumisastmele, tagades perfektse pesutulemuse iga kord

Kui aega napib, tuleb appi SpeedPerfect, mis vähendab pesuaega kuni 65%* võrra, tegemata kvaliteedi osas mitte mingeid järeleandmisi. SpeedPerfectit saab kasutada koos enamuse programmidega ning see sobib kõigile kangatüüpidele, ükskõik kui täis su masin ka poleks. Näiteks kui valid Mix programmi ja lülitad samal ajal sisse SpeedPerfecti, saad vaid 46 minutiga kuni 4 kilo segapesu põhjalikult puhtaks pesta.

Intensive Plus programmiga pestakse tugevalt määrdunud riided ja suured pesukogused põhjalikumalt – ühe nupuvajutusega.

Suur ja hõlpsasti loetav ComfortControl Plus ekraan annab selge ülevaate pesumasinast koos selle vee- ja energiakuluga.

Teie lemmikriided või õrnad rõivad võivad korduva pesemise käigus kahjustada saada. VarioDrum-süsteemi unikaalne patenteeritud struktuur kasutab ühtlast veejaotust, et pesta mis tahes tüüpi pesu õrnalt ja tõhusalt ilma teie lemmikriideid venitamata, kortsutamata või kahjustamata. Olenevalt valitud programmist nihutavad tilgakujuliste elementidega disain ja asümmeetrilised labad teie pesu õrnalt trumli keskele hoolimata pöörlemissuunast. See ei taga üksnes rohkem määrdunud riiete intensiivset puhastamist, vaid garanteerib kogu masinasse pandud pesu kiirema ja põhjalikuma pesemise.

Kas lapse sokk või üksik T-särk jäi pesust välja? Pole probleemi! Pesu lisamise funktsiooniga saad riideid pesutsüklite ajal lihtsasti lisada või eemaldada*. Lihtsalt vajuta pesu lisamise nuppu (Reload), ava uks, lisa ununenud esemed ja jätka pesemist.*Turvakaalutlustel ei ole võimalik pesu lisamise funktsiooni kasutada, kui vesi on kuumem kui 50 °C või kui veetase on liiga kõrge.

Trumlipuhastusprogramm on mõeldud trumli puhastamiseks ja hooldamiseks, et tagada selle hügieenilisus. Pärast 20 tsüklit temperatuuril, mis on madalam kui 40 °C, tuletab pesumasin/pesumasin-kuivati automaatselt meelde, et aeg on trumlipuhastusprogrammiga trumlit puhastada.

Boschi AquaStopi garantii pakub kaitset veekahjustuste eest kogu seadme eluea vältel. Meie AquaStop-süsteemiga pesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, ohutusklapp ja ujuklülitiga põrandapaak, mis pakuvad kaitset kõikvõimalike veekahjustuste korral, olgu tegemist katkise veetoru või masina lekkega.

Kui aega napib, tuleb appi SpeedPerfect, mis vähendab pesuaega kuni 65%* võrra, tegemata kvaliteedi osas mitte mingeid järeleandmisi. SpeedPerfectit saab kasutada koos enamuse programmidega ning see sobib kõigile kangatüüpidele, ükskõik kui täis su masin ka poleks. Näiteks kui valid Mix programmi ja lülitad samal ajal sisse SpeedPerfecti, saad vaid 46 minutiga kuni 4 kilo segapesu põhjalikult puhtaks pesta.

Intensive Plus programmiga pestakse tugevalt määrdunud riided ja suured pesukogused põhjalikumalt – ühe nupuvajutusega.

Super Quick 30 kiirpesuprogramm peseb kergelt määrdunud rõivad kõigest 30 minutiga. Et teie igapäevarõivad oleksid pea silmapilkselt valmis uueks kandmiseks.

WiFi jah
Energiaklass C
Pesuklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 67 kWh/100 tsükliks
Veekulu 49 l/tsükkel
Automaatne doseerimine Jah
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 10 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 74 dB
Kõrgus 84,8 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 59 cm
Värv valge
Kaal 83,103 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas