Candy CI 642CBB/1 integreeritav induktsioonplaat 60 cm

Tootekood: 197042
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 10,35 €
Hind:
199,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Keraamiline induktsioon pliidiplaat ilma raamita, 4 keeduala: 210mm - 2300/3000W, 1*180mm - 1800/2100W,  2*160mm - 1200/1500W, sensorjuhtimine, jääksoojuse indikaatorid, sisselülitatuse märgutuli, taimer, lapselukk, pausi funktsioon, ülekuumenemise ja üleujutuse kaitse, automaatne väljalülitus, booster- kiirkuumutus, lihtne paigaldada, k*l*s 6*59*52 cm, värv must klaas

Kiire võimsuse suurendamine – võimendusfunktsioon Kas pasta jaoks vee keetmine võtab liiga kaua aega? Kas teie lemmikroog peaks juba taldrikul olema? Booster funktsioon võimaldab teil ajutiselt tõsta välja võimsust maksimaalsele tasemele, et toiduvalmistamise protsessi veelgi kiirendada.

Tehke paus – vajutage pausi Pausifunktsioon võimaldab teil toiduvalmistamise peatada kõigil või valitud tsoonidel ja seejärel sama lihtsalt jätkata. See võimaldab teil teha spontaanse pausi ja naasta kiiresti näidatud pliidiseadetel toiduvalmistamise juurde teile sobival ajal.

Programmeerige küpsetamise lõpp mugavalt. Automatiseerige küpsetusprotsess, määrates aja, mille möödudes pliidiplaat enam ei tööta. Taimerit saab seadistada iga keeduala jaoks eraldi, mis tähendab, et kahe erineva roa küpsetusaega saab iseseisvalt juhtida.

Automaatse väljalülitamise funktsioon. Pärast määratud tegevusperioodi lülituvad kõik pliidi keedualad automaatselt välja. Enam ei raisata energiat – kui andur tuvastab panni puudumise, lülitub pliidiplaat ühe minuti pärast välja. Säästlikult, ohutult ja ökoloogiliselt.

Kaitse üleujutuse eest. Üleujutusvastane funktsioon hoiab ära pliidiplaadi kahjustamise toiduvalmistamise ajal. Tänu sellele saate nautida oma pliidiplaadi tööd aastaid, muretsemata rikete pärast, kui midagi selle juhtpaneelile maha satub.

Automaatne keeduala tuvastus. Pliidiplaat tuvastab nutikalt sellele jäetud esemed, mis on väiksemad kui potid ja pannid või mittemagnetilisest materjalist valmistatud nõud, ning peatab automaatselt selle töö. Teid teavitatakse sellest helisignaaliga.

Jääksoojuse indikaator. Jääkkuumuse indikaator näitab, kui pliidiplaat on veel soe ega ole pärast küpsetamist maha jahtunud. See kaitseb kasutajat põletuste eest ja pliidiplaati ennast kahjustuste eest.

Keeduala - vasak esimene induktsioon, läbimõõt 21 cm, võimsus 2300W/3000W
Keeduala - vasak tagumine induktsioon, läbimõõt 16 cm, võimsus 1200W/1500W
Keeduala - parem esimene induktsioon, läbimõõt 16 cm, võimsus 1200W/1500W
Keeduala - parem tagumine induktsioon, läbimõõt 18 cm, võimsus 1800W/2100W
Pliidiplaadi tüüp: induktsioon
Kõrgus 6 cm
Laius 59 cm
Sügavus 52 cm
Värv must klaas
Kaal 11 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos