190100.jpg Zoom

Candy CS 1482DW4/1-S invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1400 p/m, auruf-n, WiFi, sügavusega 53 cm

Tootekood: 190100
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,90 €
Hind:
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8 kg, energiaklass B, tsentrifuug B, 0-1400 p/min, 16 programmi, reguleeritav tsentrifuug, Smart Touch f-n, lastelukk, viitstart, müratase 79 dB, k*l*s 85*60*53 cm, värv valge 

Nupukas

Nupukus on selleks õige viis. Candy usub, et oma elu nautimine on oluline, seepärast loodi uus pesumasinate valik, et pesta oma rõivaid lihtsalt ja nutikalt, lihtsustades teie päeva. Et teil oleks rohkem aega enda jaoks ja selle jaoks, mida te kõige rohkem armastate. Las Candy aitab teil iga päev pesu pesta, tulemused on lihtsalt hämmastavad. Roheline valgus mugavusele ja kasutusmugavusele: ei mingit aja, energia, raha ega jõupingutuste raiskamist. Kasutage ära kõrge ukseava pakutavad eelised: te ei pea enam pesu laadimiseks oma selga koormama. Candy Smart pesumasinad on ka ühendatud seadmed: saate kasu NFC* ühenduvusest, mis aitab teil parandada kuivatamise kogemust, lihtsalt ja otse oma nutitelefoni abil.

*ühildub ainult NFC-tehnoloogiaga varustatud Androidi nutitelefonidega.

Hoia aega kokku kiirprogrammide abil

Parim kombinatsioon ajast ja tulemuslikkusest. Candy pesumasinad võimaldavad valida nelja tsükli vahel, mis kestavad vähem kui tund aega, kuid on samas 100% tõhusad.

Pikenda pesumasina kasutusiga

Smart kontrollfunktsioon pakub lihtsustatud juhtimist pikema tõhususe tagamiseks. See annab teile teavet teie seadme seisundi kohta, jälgides selle tervislikku seisundit. Vea või talitlushäire korral aitab nutikas juhend teil lahenduse ise välja selgitada.

Hoidke kõike kontrolli all

Tänu My Statistics funktsioonile saate kontrollida oma kõige sagedamini kasutatavaid programme ja õppida, kuidas oma pesemisharjumusi optimeerida.

Vastab igale pesemisvajadusele

Funktsioon Smart Cycles võimaldab laadida alla teie elustiili jaoks parima tsükli ja pakub lisaprogramme, et leida parim tsükkel teie riiete eest hoolitsemiseks.

Paranda pesemiskogemust

Candy pesumasinad on varustatud Smart Touch lähedustehnoloogiaga, mis võimaldab teil parandada pesemiskogemust. Teil on võimalik kasutada lisafunktsioone, saada kasulikke nõuandeid seadme kõige tõhusamaks kasutamiseks ja pääseda ligi tõrkeotsingu juhendile, oma nutitelefoni kaudu.

IOS-tehnoloogia puhul ühildub toode 12.2 versiooniga

 Õige nõuanne täiusliku pesu jaoks

Uus juhendatud pesemisfunktsioon teeb pesu pesemise lihtsamaks kui kunagi varem! Valige oma vajadustele vastav programm, sisestades oma pesukangas ja tüüp, määrdumisaste, värv ja võimalikud plekid. Rakendus ütleb sulle, milline on parim programm ja sa pead selle lihtsalt käivitama!

Lisaks on teil juurdepääs kasulikele pesunõuannetele pesuvahendite, siltide ja palju muu kohta!

 WiFi jah
Energiaklass B
Kuivatusklass B
Energiakulu 55 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 44 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 16
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 79 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 53 cm
Värv valge
Kaal 65 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas