191112.jpg Zoom

Candy CSO4 1265TE/1-S kitsas 45 cm pesumasin 6 kg, 1200 p/m, auruf-n, WiFi

Tootekood: 191112
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 11,64 €
Hind: 329,90 €
289,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 6 kg, energiaklass D, tsentrifuug B, 0-1200 p/min, 16 programmi, reguleeritav tsentrifuug, Smart Touch f-n, lastelukk, viitstart, müratase 79 dB, k*l*s 85*60*45 cm, värv valge 

Smart Pro

 

Lihtsustage pesu pesemist tänu Candy Smart Pro-le: see pakub täielikku kiirpesutsüklite komplekti, mis on mõeldud igapäevaste pesemisvajaduste rahuldamiseks. Mitmekülgne, kiire ja usaldusväärne pesumasin on parim lahendus, et säästa veelgi rohkem aega ja raha.

Hoidke kõike kontrolli all

Tänu My Statistics funktsioonile saate kontrollida oma kõige sagedamini kasutatavaid programme ja õppida, kuidas oma pesemisharjumusi optimeerida.

Pikenda pesumasina kasutusiga

Smart kontrollfunktsioon pakub lihtsustatud juhtimist pikema tõhususe tagamiseks. See annab teile teavet teie seadme seisundi kohta, jälgides selle tervislikku seisundit. Vea või talitlushäire korral aitab nutikas juhend teil lahenduse ise välja selgitada.

Lihtne olla kiire

Candy SmartPro pakub 9 kiire tsükli komplekti vähem kui 1 tunniga. Saate säästa aega millegi jaoks, mis teile meeldib, ja saada täiuslikke pesutulemusi igaks vajaduseks.

Tõhus plekieemaldus

Uus Active Motion Technology võimendab pesuvahendi puhastustegevust, tõstes trumli pöörlemiskiirust mitmel tasandil, mis võimaldab parandada pesutulemusi, säästab aega ja vähendab masina vibratsiooni.

Ühendatud funktsioonide maailm

Candy Smart Pro on varustatud uue Simply-Fi tehnoloogiaga, mis pakub täiendavaid ja ainulaadseid funktsioone, nagu hääljuhised, tõhusus-suurendaja ja WiFi kaugjuhtimispuldi funktsioon, mille eesmärk on muuta pesemine veelgi sujuvamaks ja mugavamaks.

 

Eriprogrammid:

Kiire 14-minutiline programm
Kiire 30-minutiline programm
Kiire 44-minutiline programm
Aurufunktsioon
Vill
Õrnpesu

Funktsioon Smart Touch võimaldab teil alla laadida täiendavaid programme - iga elustiili ja kõigi kasutajate vajaduste jaoks.

WiFi jah
Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 65 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 40 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Pesuprogrammide arv 16
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 79 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 45 cm
Värv valge
Kaal 61 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas