161237.jpg Zoom

Candy CST 07LET/1-S pealtlaetav pesumasin 7 kg, 1000 p/m

Tootekood: 161237
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 13,11 €
Hind:
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Pealtlaetav pesumasin, energiaklass E, mahutavus 7 kg, 1000 p/min, LED näidikud, viitstart, WiFi, pehmelt avanev luuk, 17 programmi, viitstart 0-24 h, müratase 75 dB, k*l*s 86*41*60 cm, värv valge

Smart Inverter

SMARTNESS on õige tee. Candy usub, et oma elu nautimine on oluline. Seepärast lõime uue pesumasinate valiku, et saaksite pesta oma rõivaid lihtsalt ja nutikalt, lihtsustades oma päeva. Et Teil oleks rohkem aega enda jaoks ja selle jaoks, mida Te kõige rohkem armastate. Las Candy aitab Teil iga päev pesu pesta, tulemused on lihtsalt hämmastavad! Tänu Inverter-mootorile saate kõige usaldusväärsema ja pikaajalisema jõudluse. Nüüdsest alates ei raiska Te enam aega, energiat, raha ega pingutusi. Candy Smart Inverter pesumasinad on ka nutikalt ühendatud seadmed: saage kasu NFC-ühendusest, mis aitab Teil oma pesukogemust parandada otse oma nutitelefoni kaudu.

Suurepärased tulemused vähema ajaga

Saate kõige tõhusama kiirpesu, mis on võimalik saavutada vähem kui 1 tunniga. Pesuvahendit ei ole enam vaja kanda otse rõivastele, kui kasutate Candy patenteeritud masinaid. Mix Power System+, mis pihustab puhta vee ja pesuvahendi kontsentreeritud segu otse kiududele, et saavutada rekordajaga hämmastavaid tulemusi. Mix Power System+ pakub programmi Perfect Rapid 59": 40 °C pesu tõhusus 20 °C pestes, energiasääst kuni 60%.

Mugavus ja disain

Gentle Touch Opening pakub revolutsioonilist lähenemist pesupesemisele! Tänu uuenduslikule purunemissüsteemile avaneb trummel õrnalt, vaid ühe puudutusega. Veelgi parem: see ei avane, see libiseb.

Parandage pesemiskogemust

Candy pesumasinad on varustatud lähedustehnoloogiaga Smart Touch, mis võimaldab Teil parandada pesemiskogemust. Teil on võimalik kasutada lisafunktsioone, saada kasulikke nõuandeid seadme kõige tõhusamaks kasutamiseks ja pääseda ligi tõrkeotsingu juhendile oma nutitelefoni kaudu.

IOS-tehnoloogia puhul ühildub toode 12.2 versiooniga

 

Hoidke aega kokku kiirprogrammide abil

Parim kombinatsioon ajast ja tulemuslikkusest. Candy pesumasinad võimaldavad valida nelja tsükli vahel, mis kestavad vähem kui tund aega, kuid on samas 100% tõhusad.

Vähendage jäätmete hulka

Meie masinad vähendavad elektrienergia tarbimist, vähendades seega tekkivate jäätmete hulka. Tundlikud kaaluandurid tuvastavad koormuse suuruse ja reguleerivad automaatselt kasutatud vee- ja elektrikogust. Meie masinate puhul võib poolel koormusel kuluda kuni 70% vähem vett, aega ja elektrit!

Vastab igale pesemisvajadusele

Funktsioon Smart Cycles võimaldab laadida alla Teie elustiili jaoks parima tsükli ja pakub lisaprogramme, et leida parim tsükkel Teie riiete eest hoolitsemiseks

Hoidke kõike kontrolli all

Tänu My Statistics funktsioonile saate kontrollida oma kõige sagedamini kasutatavaid programme ja õppida, kuidas oma pesemisharjumusi optimeerida.

Pikendage pesumasina kasutusiga

Smart kontrollfunktsioon pakub lihtsustatud juhtimist pikema tõhususe tagamiseks. See annab Teile teavet Teie seadme seisundi kohta, jälgides selle tervislikku seisundit. Vea või talitlushäire korral aitab nutikas juhend Teil lahenduse ise välja selgitada.

WiFi jah
Energiaklass E
Kuivatusklass C
Energiakulu 78 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 42 l/tsükkel
Tsentrifuugimiskiirus 1000 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Pesuprogrammide arv 17
Displei LED ekraan
Müratase 75 dB
Kõrgus 86 cm
Laius 41 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 55,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas