161247.jpg Zoom

Candy CSTG47TME/1-S pealtlaetav pesumasin 7 kg, 1400 p/m, WiFi

Tootekood: 161247
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,15 €
Hind: 409,90 €
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Pealtlaetav pesumasin, energiaklass B, mahutavus 7 kg, 1400 p/min, LCD ekraan, viitstart, WiFi, lastelukk, järelejäänud aja näit,17 programmi, viitstart 0-24 h, müratase 78 dB, k*l*s 86*41*60 cm, värv valge

Smart Inverter

SMARTNESS on õige tee. Candy usub, et oma elu nautimine on oluline, seepärast loodi uus pesumasinate valik, et pesta oma rõivaid lihtsalt ja nutikalt, lihtsustades teie päeva. Et teil oleks rohkem aega enda jaoks ja selle jaoks, mida te kõige rohkem armastate. Las Candy aitab teil iga päev pesu pesta, tulemused on lihtsalt hämmastavad. Tänu Inverter-mootorile saate kõige usaldusväärsema ja pikaajalisema jõudluse. Nüüdsest alates ei raiska enam aega, energiat, raha ega pingutusi. Candy Smart Inverter pesumasinad on ka ühendatud seadmed: saate kasu NFC-ühendusest, mis aitab teil oma pesukogemust parandada, lihtsalt ja otse oma nutitelefoni kaudu.

Vähenda jäätmete hulka

Meie masinad vähendavad elektrienergia tarbimist, vähendades seega tekkivate jäätmete hulka. Tundlikud kaaluandurid tuvastavad koormuse suuruse ja reguleerivad automaatselt kasutatud vee- ja elektrikogust. Meie masinate puhul võib poolel koormusel kuluda kuni 70% vähem vett, aega ja elektrit!

Hoia aega kokku kiirprogrammide abil

Parim kombinatsioon ajast ja tulemuslikkusest. Candy pesumasinad võimaldavad valida nelja tsükli vahel, mis kestavad vähem kui tund aega, kuid on samas 100% tõhusad.

Vastab igale pesemisvajadusele

Funktsioon Smart Cycles võimaldab laadida alla teie elustiili jaoks parima tsükli ja pakub lisaprogramme, et leida parim tsükkel teie riiete eest hoolitsemiseks.

Pikenda pesumasina kasutusiga

Smart kontrollfunktsioon pakub lihtsustatud juhtimist pikema tõhususe tagamiseks. See annab teile teavet teie seadme seisundi kohta, jälgides selle tervislikku seisundit. Vea või talitlushäire korral aitab nutikas juhend teil lahenduse ise välja selgitada.

Hoia aega kokku kiirprogrammide abil

Parim kombinatsioon ajast ja tulemuslikkusest. Candy pesumasinad võimaldavad valida nelja tsükli vahel, mis kestavad vähem kui tund aega, kuid on samas 100% tõhusad.

Suurepärased tulemused vähema ajaga

Saate kõige tõhusama kiirpesu, mis on võimalik saavutada vähem kui 1 tunniga. Pesemisvahendit ei ole enam vaja kanda otse rõivastele, kui kasutate Candy patenteeritud Mix Power System+, mis pihustab puhta vee ja pesuvahendi kontsentreeritud segu otse kiududele, et saavutada rekordajaga hämmastavaid tulemusi. Mix Power System+ pakub programmi Perfect Rapid 59": 40 °C pesu tõhusus 20 °C pestes, energiasääst kuni 60%.

Paranda pesemiskogemust

Candy pesumasinad on varustatud Smart Touch lähedustehnoloogiaga, mis võimaldab teil parandada pesemiskogemust. Teil on võimalik kasutada lisafunktsioone, saada kasulikke nõuandeid seadme kõige tõhusamaks kasutamiseks ja pääseda ligi tõrkeotsingu juhendile, oma nutitelefoni kaudu.

IOS-tehnoloogia puhul ühildub toode 12.2 versiooniga

Sujuvalt avanev luuk

Lihtne täitmine ja tühjendamine. Candy pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Hoidke kõike kontrolli all

Tänu My Statistics funktsioonile saate kontrollida oma kõige sagedamini kasutatavaid programme ja õppida, kuidas oma pesemisharjumusi optimeerida.

 

 

WiFi jah
Energiaklass B
Kuivatusklass B
Energiakulu 52 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 44 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Pesuprogrammide arv 17
Displei LCD ekraan
Müratase 79 dB
Kõrgus 86 cm
Laius 41 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 58 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos