Candy CSWS4464TWME/2-S invertermootoriga pesumasin-kuivati

Tootekood: 251338
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 34,22 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1400 p/min, aurufunktsioon, SmartTouch - kaugjuhtimise võimalus nutitelefonilt, digitaalne näidik,  viitstart, invertermootor, mahutavus  pesemise/ kuivatamise 6/4 kg, 16 pesuprogrammi, A pesuklass, energiaklass E, müratase pesemisel/ tsentrifuugimise/ kuivatamisel 54 / 74 / 56 dB, k*l*s 85*60*43 cm, värv: valge

Easy Iron
Selles programmis kasutatakse auruga töötlemist, mis võimaldab vähendada ja siluda riietes olevaid kortse, tagades triikimise hõlbustamiseks ideaalse niiskustaseme. Vastavast nupust saad valida kolme erineva intensiivsusastme vahel, vastavalt sellele, kas riided on märjad või kuivad ja kanga tüübile.

Mix Power System +
Pesumasinal on innovaatiline funktsioon, mis segab pesuvahendi eelnevalt veega. Kõrgsurvejoaga pihustatakse segu otse pesusse. Pesutsükli algetapis soodustab kõrgsurvejuga pesulahuse tungimist riidekiududesse, eemaldades nii tõhusalt mustuse ja tagades parima pesutulemuse.
Süsteemil on ka funktsioon "Mix Power System +", mis eemaldab loputamise ajal kõrgsurvejoa toimel täielikult pesuvahendi jäägid.

Perfect Mix
See uuenduslik programm koos innovaatilise "Mix Power System +" tehnoloogiaga võimaldab pesta erinevast materjalist esemeid (puuvillased, sünteetilised ja segamaterjalist esemed) temperatuuril 20 °C. Pesemise tulemus on võrreldav pesemisega temperatuuril 40 °C. Võrreldes tavapärase puuvillaste esemete pesuprogrammiga temperatuuril 40 °C, on selle programmi energiakulu poole väiksem.

Automaatne pesu+kuivatusprogramm 59’min
See spetsiaalselt välja töötatud programm tagab kvaliteetse pesupesemise ja kuivatamise tulemuse oluliselt lühema pesuajaga. Programm on mõeldud kasutamiseks väiksema koguse pesuesemetega (vt programmide tabel).

SMART TOUCH
Seadmes on Smart Touch tehnoloogia funktsioon. See võimaldab rakenduse kaudu suhelda nutitelefoni /tahvelarvutiga, mis põhinevad Androidi operatsioonisüsteemil ja on varustatud NFC (lähivälja)tehnoloogia funktsiooniga. Rakendus Candy simply-Fi on kasutatav nii Androidi kui ka iOSi tahvelarvutite ja nutitelefonidega.
Lisafunktsioonis Smart Touch on tehase vaiketsüklina seadistatud "automaatne puhastamine" (Auto-Clean), mis on mõeldud trumli puhastamiseks, halva lõhna eemaldamiseks ja pesumasina elutsükli pikendamiseks.

 

 

 

 

 

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

 

Energiaklass E
Pesuklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 267 kWh/100 tsükli pesemisel ja kuivatamisel
Veekulu 67 l/tsükkel pesemisel ja kuivatamisel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Pesuprogrammide arv 16
Maksimaalne kuivatamise kogus 4 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 54 /74/ 56 dB pesemisel/tsentrifuugimisel/kuivatamisel
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 43 cm
Värv valge
Kaal 61,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas