161127.jpg Zoom

Candy HE4 127TXME/1-S kitsas 45 cm invertermootoriga pesumasin 7 kg, 1200 p/m, WiFi

Tootekood: 161127
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,90 €
Hind:
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 7 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1200 p/min, 15 programmi, invertermootor, reguleeritav tsentrifuug, WiFi, lastelukk, viitstart, müratase 74 dB, k*l*s 85*60*45 cm, värv valge

hOn rakendus RapidO-s- pesumasina kaugjuhtimispult Laske oma elus positiivseid muutusi tänu rakendusele hOn, mis pakub igapäevastes majapidamistöödes kaugabi. See aitab teil valida enam kui 60 tsükli hulgast, mis on mõeldud igat tüüpi kangale, isegi nii nõudlikele nagu vill või siid. Lisaks ei pea sa ka kodust eemal olles enam muretsema, et pesu ununeb, sest rakendus võib sulle tsükli lõppemisest telefoni teel teate saata.

Ultra hügieen. Candy uus Ultra Hygiene teab täpselt, kuidas teie riiete eest hoolitseda. Tänu uuenduslikule Hygiene-pro süsteemile saate kasutada nelja spetsiaalset programmi, mis on loodud teie pesu desinfitseerimiseks sügavpuhastusega. Lisaks suurepärasele pesutulemusele võimaldab Ultra Hygiene pesumasin tänu energiaklassile  A energiat säästa.

Vähendada jäätmeid. Meie masinad vähendavad kasutatava energia hulka, piirates sellega jäätmeid. Kaaluandurid tuvastavad pesu koguse ja reguleerivad automaatselt kasutatava vee ja elektri kogust.

Leidke oma vajadustele vastav tsükkel. Funktsioon Smart Cycles võimaldab teil alla laadida teie elustiiliga kõige paremini sobiva tsükli ja pakub lisaprogramme kõigi riiete paremaks hooldamiseks.

 

 

 

 

 

 

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 45 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 41 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Pesuprogrammide arv 15
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 74 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 45 cm
Värv valge
Kaal 59 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas