Candy MICG 20GDFB integreeritav mikrolaineahi, grill, 20 l, must

Tootekood: 192022
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 10,19 €
Hind:
199,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Integreeritava mikrolaineahju võimsus 800 W/ kvartsgrillil 1000 W, mikrolaineahju maht 20 l, 5 võimsusastet, 8 automaatprogrammi, sulatusfunktsioon, sensorjuhtimine, lapselukk, kell, digitaane programeeritav taimer, sisemus roostevabast terasest, k*l*s 44,5*56*50 cm, värv must

Kvartsgrill. Aia või terrassi puudumine ei pea tähendama grillimisest tulenevast söömisnaudingust loobumist. Eriti kui efekti eest vastutab oma klassi parim kvartsgrill. Hästi küpsetatud ja pruunistatud liha või krõbedad köögiviljad? Muidugi! Nautige oma toidu erakordset krõbedust ja mahlasust tänu Candy mikrolaineahju grillfunktsioonile.

Lisavarustus - grillrest. Edukas grillimine ei saa toimuda ilma spetsiaalse restita, mistõttu kuulub see Candy mikrolaineahjude varustusse. Asetage valitud toiduained restile, et saavutada kiirelt täiuslikud grillimistulemused.

Kombineeritud režiim: grill ja mikrolaineahi. Kui soovid krõbedat ja pruunistatud rooga, on suurepärane valik spetsiaalne režiim, mis ühendab endas mikrolaineahju ja grilli parimad omadused. Toit kuumutatakse ühtlaselt igast küljest, muutes valmistatud roa suurepäraselt küpseks ja mahlakaks.

Nautige mugavust. Automaatsed programmid aitavad teil toitu valmistada, peate lihtsalt valima ühe 8 saadaolevast programmist. Saate hõlpsasti valida toidu, mida soovite valmistada ja tunnete end tõelise kokana.

Sulatage kiiresti ja ohutult. Mikrolaineahjus sulatamine on parim lahendus toiduainetele, mida tuleb kohe küpsetada. Peate lihtsalt kellaaja määrama ja mikrolaineahi hoolitseb kõige eest tänu Candy spetsiaalsele sulatusprogrammile.

Programm: pizza. Kas te ei saa nädalavahetuseks Napolisse minna? Ärge muretsege ja hankige asendaja, valmistades maitsva ja krõbeda pitsa tänu spetsiaalsele funktsioonile, mis viib teid mõne hetkega Itaalia maitsete maailma.

Programm: kartul. Kuidas kartulit kiiresti küpsetada? Lihtsalt pange need Candy mikrolaineahju, valige spetsiaalne programm ja oodake mõni minut. Te saavutate soovitud efekti palju kiiremini kui traditsioonilise meetodiga, ilma kartulite toiteväärtust kaotamata.

Programm: popkorn. Ükski edukas kodune teleri vaatamine ei saa toimuda ilma maitsva popkornita. Selle valmistamiseks ei pea te enam potti määrima – valige lihtsalt sobiv programm, et nautida ikoonilist suupistet vaid mõne minutiga.

Toiduvalmistamise lõpu hoiatus. Candy mikrolaineahjul on sisseehitatud spetsiaalne helisignaal, mis hoiatab, kui küpsetusprotsess on lõppenud. Pärast nõude sisse asetamist ja sobivate parameetrite valimist saate vabalt pühenduda muudele majapidamistoimingutele.

Kiire, kiirem, üha funktsionaalsem! Et see oleks veelgi kiirem, lihtsam ja intuitiivsem, oleme välja töötanud spetsiaalse nupu. Üks liigutus seab mikrolaineahju 30 sekundiks maksimaalsele võimsusele. Iga nupuvajutus pikendab küpsetusaega veel poole minuti võrra.

 

Grilli võimsus 1000 W
Mikrolaineahju maht 20 l
Mikrolainete võimsus 800 W
Kõrgus 44,5 cm
Laius 56 cm
Sügavus 50 cm
Värv must
Kaal 15 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas