161142.jpg Zoom

Candy RO41274DWMT/1-S kitsas 45 cm invertermootoriga pesumasin 7 kg, 1200 p/m, auruf-n, AddWash, WiFi

Tootekood: 161142
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
359,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 7 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1200 p/min, pesu lisamise võimalus, 15 programmi, reguleeritav tsentrifuug, WiFi, aurufunktsioon, lastelukk, viitstart, müratase 74 dB, k*l*s 85*60*45 cm, värv valge

hOn rakendus RapidO-s - pesumasina kaugjuhtimispult Laske oma elus positiivseid muutusi tänu rakendusele hOn, mis pakub igapäevastes majapidamistöödes kaugabi. See aitab teil valida enam kui 60 tsükli hulgast, mis on mõeldud igat tüüpi kangale, isegi nii nõudlikele nagu vill või siid. Lisaks ei pea sa ka kodust eemal olles enam muretsema, et pesu ununeb, sest rakendus võib sulle tsükli lõppemisest telefoni teel teate saata.

Aurufunktsioon eemaldab kortsud juba pesemise ajal. See on eriti kasulik õrnade ja nõudlike kangaste puhul, mida triikimine kergesti kahjustab. RapidO vähendab tänu aurufunktsioonile kuni 80% kortsudest.

Parimate pesuparameetrite (veekogus, tsentrifuugimiskiirus ja tsükli kestus) automaatne valimine pesu kaalu alusel. Funktsiooni KG Detector abil saate mitte ainult nautida suurepäraseid tulemusi, vaid ka säästa aega ja raha.

Tänu sellele tehnoloogiale võimaldab õrn ja tõhus pesu 20°C juures saada samasuguseid tulemusi kui 40°C pesemisel.

Woolmarki sertifikaat on õigesti valitud temperatuuri garantii, mis ei kahjusta kangaid ning säilitab nende suuruse ja kuju. See on ohutu ka kõige õrnematele riietele.

Olete unustanud mõne eseme lisamast? Pole probleemi,sest saate poolelioleva pesu julgelt peatada, vajutades lihtsalt pausi nuppu, avage trummel ja kõik on korras.

Lahendus, mis võimaldab reguleerida pesu intensiivsust vastavalt mustuse tüübile, lähtudes temperatuuri ja tsükli kestuse automaatsest valikust. Ühe nupuvajutusega saate valida ühe kolmest kanga määrdumise tasemest.

Täielik pesutsükkel 59 minutiga on ideaalne kompromiss programmi kestuse ja kõrgeima pesukvaliteedi vahel. Vähem kui tunni pärast saate nautida puhtaid puuvillaseid ja sünteetilisi rõivaid.

Aja kokkuhoiu ja tõhususe kombinatsioon, mis on suurepärane igapäevane programm. See tsükkel võimaldab teil pesumasina täiskoormusega pesta erinevat tüüpi kangaid vaid 39 minutiga.

Filtri puhastamise alarm. Rakendus hOn teavitab teid, kui filtrit on vaja puhastada.

Tänu Candy Simply-Fi rakendusele saate kiire tööpäeva jooksul igal ajal oma pesumasinas oleva pesu olekut hõlpsalt kontrollida. Ärge jääge koju pesu pesema, juhtige oma seadet nutitelefoni või lihtsalt häälega.

Programm "Daily Hygiene"puhastab pesu kuni kiudude sügavuseni ja tagab seega teie riiete maksimaalse puhtuse ja hügieeni vähem kui 59 minutiga.

 

 

 

 

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 45 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 41 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Pesuprogrammide arv 15
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 74 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 45 cm
Värv hall
Kaal 61 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos