161510.jpg Zoom

Candy ROE H10ATE-S soojuspumbaga pesukuivati 10 kg, WiFi, sügavusega 58,5 cm

Tootekood: 161510
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,31 €
Hind: 549,90 €
479,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++,  maksimaalne täitmiskogus 10 kg,  helisignaal, invertermootor,  digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumli kahesuunaline liikumine,  müratase 66 dB, k*l*s 85*59,6*58,5 cm,  värv valge

RapidÓ

Candy RapidÓ on kõige kiirem ja mugavam kuivati, mis on loodud selleks, et muuta teie igapäevane pesu pesemine lihtsaks ja nutikaks, nagu ei kunagi varem. Sellel on kõige täielikum 7 kiirtsükli komplekt, mis kestab vähem kui 90 minutit.

Teie villased tooted on heades kätes

Teie uus trummelkuivati teab, kuidas teie pesu töödelda, sest selle temperatuuri reguleeritakse ja trummel liigub eriliselt. See tähendab, et te ei pea kartma oma kõige tundlikumate villaste toodete kahjustamist: seadistage lihtsalt Woolmarki poolt heaks kiidetud villaprogramm ja kuivati väldib punnitust, piirates rõivaste vahelist hõõrdumist ja reguleerides hoolikalt temperatuuri.

Maksimaalne paindlikkus

Tänu funktsioonile Start Delay saate kuivatustsükli algust edasi lükata kuni 24 tundi. Lükake see öisesse aega, et säästa energiakuludelt või määrake ise endale sobiv aeg.

Ühendatud funktsioonide maailm

Täielik Wi-Fi ühendus ja tänu simply-Fi rakendusele pakub see teile laia valikut nutikaid funktsioone, nagu kaugjuhtimine, kuivatamisnipid ja kontrollid.

Rääkige oma kuivatiga

Kuidas kuivatada oma lemmikteksaseid või armastatud kaunist särki? Saate oma pesu hallata oma hääle abil, kasutades oma nutitelefoni või küsides oma digitaalseid assistente, kui olete kodus.

Teie lemmiktsükkel käeulatuses

Ei ole vaja meelde jätta oma lemmikutsüklit: salvestage see enda jaoks tänu NEW FAVOURITE funktsioonile. Õige info on teile kättesaadav järgmisel pesukorral.

Täielik kiirtsüklite komplekt

Candy pakub täielikku kiirtsüklite komplekti, mis ulatub 30-90 minutini ja on mõeldud igapäevaste kuivatamisvajaduste rahuldamiseks. Mitmekülgne, kiire ja usaldusväärne trummelkuivati on parim lahendus, et kasutada oma aega ja raha kõige mõistlikumalt.

Säästke oma vaeva aruka laadimise ja mahalaadimise abil

Candy Rapid'O on disainitud nii, et tänu turu suuremale ja kõrgemale ukseavale ning revolutsioonilisele Touch Console kasutajaliidesele on laadimiseks ja mahalaadimiseks tehtav jõupingutus minimeeritud.

Vastab igale pesemisvajadusele

Rakenduse Candy Simply-Fi abil saate suhelda kuivatiga ja kasutada Smart Touchi pakutavaid võimalusi. Näiteks saate alla laadida ja käivitada rohkem kui 20 täiendavat kuivatustsüklit.

Vähenda kortse

Triikige poole kiiremini tänu funktsioonile Super Easy Iron. Nutikas andur tuvastab õige niiskustaseme ja spetsiaalne, vahelduv trumliliikumine vähendab kortsude ja kobarate teket.

Säästa aega ja energiat

Candy tehnoloogia võimaldab kuivatit ja pesumasinat või muid seadmeid samaaegselt kasutada, ilma et tekiks voolu ülekoormamise ohtu. Piiranguid ei ole, et säästa kodus aega ja energiat.

Suur mugavus käeulatuses

Tänu ainulaadsele ergonoomilisele paagikujule, mis on paigutatud aknaluugi sisse, uuele käepidemele ja praktilisele pihustile on 100% kuivamisvee tühjendamine äärmiselt lihtne ja mugav. Easy Case on nutikas süsteem, mis võimaldab teil ka vett taaskasutada, näiteks triikimiseks või taimede kastmiseks.

Säästke energiat ja raha

Candy hoolib keskkonnast ja teie rahakotist. Saate kuivatada isegi väikese pesukoguse, alates 1 kg kuni maksimaalse koguseni, ilma energiat raiskamata ja samas riideid optimaalselt kaitstes. Candy pakub teie jaoks välja täiusliku lahenduse: Kilo Detector on funktsioon, mis võimaldab säästa kuni 70% energiat, aega ja raha tänu spetsiaalsetele kaaluanduritele, mis peatavad tsükli automaatselt, kui soovitud kuivusaste on saavutatud.

hOn rakendus: kõige nutikam kuivatamise kogemus

Candy hOn rakenduse abil ei ole teie kuivatusmasina kasutamine kunagi varem olnud nii lihtne ja nutikas! Avage rakendus ja nautige mitmesuguseid programme, funktsioone, näpunäiteid ja kasutusstatistikat. Lisaks saate tänu kaugjuhtimispuldi multijuhtimisele juhtida oma seadet ka nutitelefoni või nutikõlarite, näiteks Google Home ja Amazon Alexa kaudu, kus iganes te ka viibite.

Statistika ja hooldus

Kuidas hoida silma peal tarbimisel? Lihtsalt avage hOn rakendus ja saate reaalajas statistikat ja tarbimisaruandeid, et parandada kasutusharjumusi. Lisaks saadab rakendus teile nutikaid meeldetuletusi kõigi vajalike hooldustegevuste kohta, et pikendada seadme eluiga ja tagada suurepärane jõudlus aastateks.

Programmid

Ideaalne lahendus igaks vajaduseks! Avage Candy hOn App ja pääsete ligi enam kui 40 programmile, mis võimaldavad teil kiiresti leida oma riiete jaoks parima kuivatustaseme. Lisaks saate oma rutiini organiseerida, salvestades kõige sagedamini kasutatavad tsüklid ja seadistades kuivatamise lõpu meeldetuletused.

Snap&Dry

Snap&Dry funktsiooniga muutub teie pesupesemine veelgi nutikamaks! Pesupesemise lõppedes pildistage lihtsalt trumlis asuvaid märgu riideid ja saate teada, milline on parim ja kiireim kuivatusprogramm. Nii saate säästa aega ja raha.

Juhitud kuivatamine ja sünkroonimine

Kuivatamine pole kunagi olnud lihtsam! Tänu juhendatud kuivatusfunktsioonile Guided Drying pakub teie pesukuivati välja ideaalse programmi, sisestades teabe, näiteks riidetüübi või soovitud kuivatusastme. Tänu Syncro funktsioonile võib rakendus teile öelda, milline on teie pesu jaoks parim kuivatusprogramm, ja määrata õige kestuse, mis põhineb pesu kaalul ja äsja läbitud pesutsüklil. Need nutikad funktsioonid võimaldavad teil oma seadet kõige lihtsamalt hallata, säästes samal ajal energiatarbimist, aega ja vaeva.

 

WiFi jah
Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 282 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 10 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Müratase 66 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 58,5 cm
Värv valge
Kaal 41,2 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas