161519.jpg Zoom

Candy ROE H9A3TE-S soojuspumbaga pesukuivati 9 kg, WiFi,sügavusega 58,5 cm

Tootekood: 161519
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 19,80 €
Hind: 599,90 €
549,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A+++,  maksimaalne täitmiskogus 9 kg, 16 programmi, helisignaal, invertermootor,  digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumli kahesuunaline liikumine,  müratase 69 dB, k*l*s 85*59,6*58,5 cm, värv valge

Inverter A+++

A+++ MAKSIMAALNE ENERGIASÄÄST JA USALDUSVÄÄRSUS. Candy kuivatid tagavad maksimaalse tulemuslikkuse, vähendades energiakulu võrreldes tavalise kuivatiga 75%. See on võimalik tänu uuele mootorile, mis tagab tipptasemel energiatõhususe ja pikema usaldusväärsuse. Nii saate oma riietest, ajast ja rahast rohkem rõõmu tunda.

Juhitud kuivatamine ja sünkroonimine

Kuivatamine pole kunagi olnud lihtsam! Tänu juhendatud kuivatusfunktsioonile Guided Drying pakub teie pesukuivati välja ideaalse programmi, sisestades teabe, näiteks riidetüübi või soovitud kuivatusastme. Tänu Syncro funktsioonile võib rakendus teile öelda, milline on teie pesu jaoks parim kuivatusprogramm, ja määrata õige kestuse, mis põhineb pesu kaalul ja äsja läbitud pesutsüklil. Need nutikad funktsioonid võimaldavad teil oma seadet kõige lihtsamalt hallata, säästes samal ajal energiatarbimist, aega ja vaeva.

Snap&Dry

Snap&Dry funktsiooniga muutub teie pesupesemine veelgi nutikamaks! Pesupesemise lõppedes pildistage lihtsalt trumlis asuvaid märgu riideid ja saate teada, milline on parim ja kiireim kuivatusprogramm. Nii saate säästa aega ja raha.

hOn rakendus: kõige nutikam kuivatamise kogemus

Candy hOn rakenduse abil ei ole teie kuivatusmasina kasutamine kunagi varem olnud nii lihtne ja nutikas! Avage rakendus ja nautige mitmesuguseid programme, funktsioone, näpunäiteid ja kasutusstatistikat. Lisaks saate tänu kaugjuhtimispuldi multijuhtimisele juhtida oma seadet ka nutitelefoni või nutikõlarite, näiteks Google Home ja Amazon Alexa kaudu, kus iganes te ka viibite.

Statistika ja hooldus

Kuidas hoida silma peal tarbimisel? Lihtsalt avage hOn rakendus ja saate reaalajas statistikat ja tarbimisaruandeid, et parandada kasutusharjumusi. Lisaks saadab rakendus teile nutikaid meeldetuletusi kõigi vajalike hooldustegevuste kohta, et pikendada seadme eluiga ja tagada suurepärane jõudlus aastateks.

Programmid

Ideaalne lahendus igaks vajaduseks! Avage Candy hOn App ja pääsete ligi enam kui 40 programmile, mis võimaldavad teil kiiresti leida oma riiete jaoks parima kuivatustaseme. Lisaks saate oma rutiini organiseerida, salvestades kõige sagedamini kasutatavad tsüklid ja seadistades kuivatamise lõpu meeldetuletused.

 

 

 

 
WiFi jah
Energiaklass A+++
Kuivatusklass A
Energiakulu 194 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 16
Maksimaalne kuivatamise kogus 9 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Müratase 69 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 58,5 cm
Värv valge
Kaal 42,8 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas