Candy ROW4966DWMCE/1-S pesumasin-kuivati 9/6 kg, 1400 p/m, auruf-n, WiFi, sõgavusega 58 cm

Tootekood: 251334
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,10 €
Hind:
419,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, mahutavus kuni 9 kg pesemisel, kuivatamisel mahutavus 6 kg, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1400 p/m, LCD ekraan, nutikontroll, lapselukk, müratase 78 dB, k*l*s 85*60*58 cm, värv valge.

Candy RapidÓ on lihtsaim viis aega säästa. Tänu kõige täiuslikumale 9 kiirprogrammi komplektile aitab RapidÓ teil igapäevaselt aega säästa ja te saate pühenduda asjadele, mida te kõige rohkem armastate, parandades oma elukvaliteeti.

Funktsioon Smart Cycles võimaldab laadida alla teie elustiili jaoks parima tsükli ja pakub lisaprogramme, et leida parim tsükkel teie riiete eest hoolitsemiseks.

Kas teadsite, et Steam variandiga saate vähendada triikimisele kuluvat aega? Selle erifunktsiooni aktiveerimisega muutuvad teie rõivaste kiud lõdvemaks, täpselt nagu teiegi.

Candy Rapid'O pakub kõige täielikumaid ja tõhusamaid kiirtsükleid vähem kui 59 minutiga, mis sobivad kõikidele vajadustele. Saate oma igapäevast pesu pesta lihtsalt vaid 39 minutiga, säästes aega ja raha.

Candy Rapid'O on varustatud viimase WIFI-tehnoloogiaga, et võimaldada teil seda kõige lihtsamalt kontrollida. Tänu uuele Simply-Fi rakendusele saate nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu hõlpsasti kasutada paljusid lisafunktsioone.

Parim puhastustulemus tänu Active Motion Technology‘le, mis tõstab trumli pöörlemiskiirust mitmel tasandil.

See pesukuivati, kasutades ainult pesutsüklit, kuulub A klassi. Kooskõlas New Energy Labeliga ja võrreldes G klassiga vähendab tarbimist vähemalt 51%, säästes energiat ja raha ning austades keskkonda.

Digitaalse invertertehnoloogia puhul kasutatakse tugevaid magneteid, et tagada vaiksem* töö ja suurem jõudlus, ent samas tarbib see mootor vähem energiat kui universaalmootor. Kuna enam pole vaja kasutada harju, on tulemuseks erakordselt pikk tööiga.

 

WiFi jah
Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 308 kWh/ 100 tsükliks pesemisel ja kuivatamisel
Veekulu 86 l /tsükkel pesemisel ja kuivatamisel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Pesuprogrammide arv 16
Pesutemperatuurid °C reguleeritavad
Maksimaalne kuivatamise kogus 6 kg
Viitstart jah
Displei LED ekraan
Müratase 78 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 58 cm
Värv valge
Kaal 66 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas