190101.jpg Zoom

Candy RP4 476BWMBC/1-S kitsas 45 cm invertermootoriga pesumasin 7 kg, 1400 p/m, auruf-n, WiFi

Tootekood: 190101
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,59 €
Hind:
379,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 7 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1400 p/min, 15 põhiprogrammi + WiFi, reguleeritav tsentrifuug, WiFi, aurufunktsioon, lastelukk, inveretrmootor, viitstart, 15 programmi, müratase 77 dB, k*l*s 85*60*45 cm, värv valge

RapidÓ PRO sari esindab kiireimaid masinaid, mis säästavad teie aega ja pakuvad teile professionaalseid pesutulemusi: tänu Speed-Drive Inverter mootorile ja Quick&Clean süsteemile saate pesta täisvõimsusel vaid 39 minutiga, ilma et peaksite ohverdama fantastilisi pesutulemusi. Lisaks pakuvad need masinad Sulle uut BAF Authority testitud programmi Steam Hygiene Plus, mis garanteerib sügavpuhastuse.

Steam Hygiene Plus tsükkel. RapidÓ PRO masinatel on tsükkel Steam Hygiene Plus, mis on loodud kortsude vähendamiseks, triikimise lihtsustamiseks, ebameeldivate lõhnade ja allergeenide eemaldamiseks tänu pesu sügavpuhastusele. See uuenduslik tsükkel saavutab auru ja võimsa loputuse kombineerides kuni 60° pesutemperatuuri, tagades nii sügavpuhastuse ja ohutu riietuse. * testitud ja heaks kiidetud BAFi ameti poolt.

Kirpesuprogrammid. Kõige täielikuma kiirprogrammide komplektiga säästavad RapidÓ PRO masinad teie aega, et saaksite pühenduda tegevustele, mida kõige rohkem armastate. Tänu Speed Drive inverter mootorile saate vähendada pesemisaega kuni 50% ilma jõudlust ohverdamata.

New Easy Iron Plus tsükkel 39 min. RapidÓ PRO masinatel on uus uuenduslik programm Easy Iron Plus, mis auru abil tungib sügavale pesu sisse, lõdvestades kiude. Sellel programmil on 3 intensiivsusastet, see vähendab riiete kortse ja lühendab triikimiseks kuluvat aega.

Eksklusiivne Quick&Clean tehnoloogia segab vee ja pesuvahendi üheks, väga kontsentreeritud lahuseks. Seade pihustab lahuse trumlisse kõrgsurvejoaga, mis tungib sügavale kanga kiududesse. See uus tehnoloogia suurendab pesuvahendi pesemisvõimsust, võimaldades seega alandada tavalisi pesutemperatuure: 40° pesutulemusi saab saavutada 20° juures, 60° tulemusi 40° juures ja tugevalt määrdunud kangaste puhul 60° juures tõelise sügavpuhastuse.

Kuidas valida programmi? Kas teil on hunnik pesu ja te ei tea, millist programmi valida? Tehke sellest nutitelefoniga foto ja kasutage Snap & Wash funktsiooni, et teada saada, milline tsükkel on pesukoguse, tüübi ja värvi jaoks parim. Koos ideaalse programmiga seatakse automaatselt ka õige temperatuur ja tsentrifuugimise kiirus.

hOn (RapidO'). Olge tänu hOn rakendusele valmis revolutsiooniks oma elus. Huvitav, kuidas? Saate valida enam kui 60 erineva pesutsükli hulgast, mis on kujundatud vastavalt kangatüübile, ja saate kasulikke näpunäiteid plekieemalduse ja ideaalse pesuainekoguse kohta. Lisaks on teil võimalus pidevalt jälgida oma seadmete tõhusust ja tarbimist, aga ka juurdepääsu soovitustele nende optimeerimiseks. Samuti saate oma masina eluiga pikendada, kui kasutate automaatset hooldust, mis hoiab ära rikkeid. Kõik see tähendab, et saate masinat nutitelefoniga juhtida ka siis, kui te pole kodus.

Speed-Drive Inverter on uuenduslik ja vastupidav harjadeta mootor. See on võimeline suurendama puhastusvõimsust kuni 50% (võrreldes universaalse standardmootoriga), vähendades samal ajal energiatarbimist ja häirivat vibratsiooni.

Võrreldamatu mugavus. Et teie igapäevane pesupesemine oleks võimalikult lihtne, on Candy RapidÓ PROL varustatud kõrgema ja laiema ukseavaga. Uus ergonoomiline disain muudab nii laadimise kui ka mahalaadimise pingevabaks ja äärmiselt lihtsaks.

 

 

 

 

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 45 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 41 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Pesuprogrammide arv 15
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 77 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 45 cm
Värv valge
Kaal 59 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos