161502.avif Zoom

Candy RPE H8A2TCBE-S soojuspumbaga pesukuivati 8 kg, WiFi, sügavusega 61,1 cm

Tootekood: 161502
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,21 €
Hind:
459,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++, maksimaalne täitmiskogus 8 kg, 16 programmi, helisignaal, invertermootor,  digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumli kahesuunaline liikumine,  müratase 67 dB, k*l*s 85*59,6*61,1 cm, värv valge

RapidÓ PRO, turu kiireim ja tõhusaim pesukuivati, on loodud teie igapäevaelu lihtsamaks muutmiseks. RapidÓ PRO pesukuivatid on varustatud täiuslike kiirete tsüklitega, kohandatud programmidega ja uuenduslike funktsioonidega  hOn rakenduse kaudu!

Juhitud kuivatamise funktsioon. Kuivatamine pole kunagi olnud lihtsam! Tänu juhitud kuivatamise funktsioonile pakub kuivati ​​optimaalset kuivatusprogrammi vastavalt sisestatud teabele, nagu kanga tüüp või soovitud kuivusaste. Või valige funktsioon Syncro, mis valib optimaalse kuivatusprogrammi sõltuvalt eelmisest tsüklist ja tegelikust pesukogusest. Nutikas funktsionaalsus lihtsaks kasutamiseks, säästes samal ajal energiat ja aega.


Snap&Dry funktsiooniga muutub teie pesupesemine veelgi nutikamaks! Pesupesemise lõppedes pildistage lihtsalt trumlis asuvaid märgu riideid ja saate teada, milline on parim ja kiireim kuivatusprogramm. Nii saate säästa aega ja raha.
 
 

Innovatsioon turul – koguni 7 kiiret programmi Candy trummelkuivatid pakuvad turul uuendust – kuni 7 kiiret programmi, mis kestavad 30 kuni 90 minutit, vastavad kõigile teie vajadustele. Mitmekülgsus, kiirus ja töökindlus – nutikas lahendus parimate tulemuste saavutamiseks.

hOn rakendus: kõige nutikam kuivatamise kogemus. Candy hOn rakenduse abil ei ole teie kuivatusmasina kasutamine kunagi varem olnud nii lihtne ja nutikas! Avage rakendus ja nautige mitmesuguseid programme, funktsioone, näpunäiteid ja kasutusstatistikat. Lisaks saate tänu kaugjuhtimispuldi multijuhtimisele juhtida oma seadet ka nutitelefoni või nutikõlarite, näiteks Google Home ja Amazon Alexa kaudu, kus iganes te ka viibite.

Statistika ja hooldus. Kuidas hoida silma peal tarbimisel? Lihtsalt avage hOn rakendus ja saate reaalajas statistikat ja tarbimisaruandeid, et parandada kasutusharjumusi. Lisaks saadab rakendus teile nutikaid meeldetuletusi kõigi vajalike hooldustegevuste kohta, et pikendada seadme eluiga ja tagada suurepärane jõudlus aastateks.

Programmid. Ideaalne lahendus igaks vajaduseks! Avage Candy hOn App ja pääsete ligi enam kui 40 programmile, mis võimaldavad teil kiiresti leida oma riiete jaoks parima kuivatustaseme. Lisaks saate oma rutiini organiseerida, salvestades kõige sagedamini kasutatavad tsüklid ja seadistades kuivatamise lõpu meeldetuletused.

Programm Genius on loodud trumlis oleva niiskustaseme tuvastamiseks ja kuivatusaja automaatseks reguleerimiseks maksimaalse kestusega 59 minutit.

Vähendada kortse Super Easy Iron funktsiooniga vähendate triikimise aega poole võrra. Nutikas andur tuvastab õige niiskustaseme spetsiaalsete trumli liigutustega, mis vähendavad kortse ja kortse.

Lihtne käsitleda. Tänu ukse sisse paigutatud paagi ainulaadsele ergonoomilisele kujule, uuele käepidemele on ülilihtne 100% pärast pesu kuivatamist järele jäänud vett tühjendada. Easy Case on nutikas süsteem, mis võimaldab taaskasutada kuivatist saadavat vett – näiteks triikimiseks või taimede kastmiseks.

Teie villased riided on heades kätes. Meie uued trummelkuivatid teavad, kuidas villaste kangastega ümber käia, kasutades täpset temperatuuri reguleerimist ja kohandatud trumli pöörlemist. Hirm kõige õrnema pesu kahjustamise ees on minevik: vali lihtsalt Woolmarki sertifikaadiga villaprogramm ja kõige muu eest hoolitseb kuivati ​​– reguleeritud trumli pöörlemissagedus ja täpne temperatuurireguleerimine vähendavad hõõrdumist ja kortsude teket.


Ikoon Kogukonna kinnitatud
 
 
 

 

 

 

 
WiFi jah
Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 236 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 16
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Müratase 67 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 61,1 cm
Värv valge
Kaal 41,2 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas