Ecovacs Deebot N8 robottolmuimeja

Tootekood: 164018
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 28,08 €
Hind: 419,90 €
329,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Deebot N8 on puhastusrobot, mis sobib tolmu imemiseks nii kõvapõrandalt kui vaipkatetelt, samuti saab sellega põrandaid pesta. Tegemist on populaarse mudeli Deebot Ozmo 950 edasiarendusega, kusjuures oluliselt on tõstetud imemisvõmsust. Roboti tarkus ja funktsionaalsus on kindlasti parim mida selle raha eest on võimalik leida. Robot kaardistab koristatava pinna, et tulemus oleks veelgi puhtam.
Seadme alla saab kinnitada niisutusega mopi, mis põranda vastu hõõrdudes eemaldab imemisest järelejäänud mustust. Moppi on võimalik eemaldada, kui te ei soovi seda funktsiooni kasutada. Mopi niiskustase on mobiilirajendusest juhitav!
Koristatava ala saab määrata mugavalt mobiilirakenduses. Virtual Boundary™ funktsioon võimaldab teil kasutada ECOVACS Home rakendust, et määrata alad, mida teie robot peaks vältima.
Tänu kahele külgharjale ja keskmisele rullharjale saab seade suurepäraselt hakkama tolmu ja muu väikeprügi kokkukogumisega erinevatelt põrandapindadelt.
Seadet saab mobiiliäpi kaudu programmeerida teostama puhastust sobival ajal, samuti valida/vahetada koristusprogramme ning juhtida seadet koristuse teostamiseks vajalikku kohta. Äpi vahendusel on võimalik seadme toimetamisest ülevaadet omada. Koristamiseks saab valida kolme põhirežimii vahel:
  • automaatne
  • kohandatud
  • määratud piirkond
Seadmega on kaasas laadimisjaam, varukülgharjased, mopp ja veeanum.
 
Tehnilised näitajad
Puhastatavad pinnad: kõvapõrand, vaipkatted
Kõrgus: 9,4 cm
Läbimõõt: 35,3 cm
Imemisvõimsus 2300 kPa
Ületatava lävepaku kõrgus: kuni 2 cm ilma mopita, 1,3 cm mopiga
Tolmukoguri maht: 0,42 l
Veemahuti: 0,24 l
Aku tüüp ja mahtuvus: Li-ioon 3200 mAh
Tööaeg: kuni 2 h 55 min
Laadimisaeg: ca 6,5 tundi
Müratase: 67 dB
Värv: valge

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas