Ecovacs Deebot Ozmo 950 robottolmuimeja

Tootekood: 164005
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 50,91 €
Hind: 699,90 €
599,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Soodushind kehtib kaupluste näidistele. Tegemist on perfektses korras toodetega, mis on avatud pakendites kauplustes eksponeerimiseks.
 
Deebot Ozmo 950 on tõeliselt nutikas puhastusrobot, milles on ühendatud Ecovacs robotite parimad koristusomadused ja Smart Navi™ 3.0 täiustatud navigeerimistehnoloogia, mis võimaldab salvestada ja kasutada mitme korruse navigeerimisandmeid. Ozmo 950 imeb tolmu nii kõvapõrandalt kui vaipkatetelt, reguleerides seejuures ise sõltuvalt kattest puhastusintensiivsust, samuti saab sellega põrandaid pesta. Seadme alla saab kinnitada niisutusega mopi, mis põranda vastu hõõrdudes eemaldab imemisest järelejäänud mustust. Moppi on võimalik eemaldada, kui te ei soovi seda funktsiooni kasutada.
Ozmo 950 kaardistab enne esimest koristamist kõik pinnad ja salvestab need mällu. Kogutud informatsiooni põhjal alustab robot koristamist. Juhul, kui on vaja koristamise käigus laadima minna, jätkab robot tööd sealt, kus see enne pooleli jäi.
Ozmo 950-l on vahetatavad sissetõmbeavad. Tavaline sissetõmbeava sobib rohkem ruumidesse, kus viibivad ka lemmikloomad, rullharjasega sissetõmbeava harjab põrandalt üles ka väikesed mustuseosakesed.
Seadet saab mobiiliäpi kaudu programmeerida teostama puhastust sobival ajal, samuti valida/vahetada koristusprogramme ning juhtida seadet koristuse teostamiseks vajalikku kohta. Äpi vahendusel on võimalik seadme toimetamisest ülevaadet omada. Koristamiseks saab valida kolme programmi vahel:
  • automaatne
  • kohandatud
  • määratud piirkond
Seadmega on kaasas laadimisjaam, varukülgharjased, pöörleva harjasega sissetõmbeava, tõmbeava ilma harjata, mikrokiud-mopp ja ühekordsed mopid ning pumbaga veeanum.
Tehnilised näitajad
Puhastatavad pinnad: kõvapõrand, vaipkatted
Kõrgus: 9,3 cm
Läbimõõt: 35 cm
Ületatava lävepaku kõrgus: kuni 2 cm
Tolmukoguri maht: 0,43 l
Aku tüüp ja mahtuvus: Li-ioon 5200 mAh
Tööaeg: kuni 3 h 20 min
Laadimisaeg: ca 5 tundi
Müratase: 66 dB
Värv: must

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas