Ecovacs Deebot U2 Pro robottolmuimeja Wet&Dry

Tootekood: 164017
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 19,39 €
Hind: 268,90 €
227,90 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoDeebot U2 Pro on puhastusrobot, mis sobib tolmu imemiseks nii kõvapõrandalt kui vaipkatetelt, samuti saab sellega põrandaid pesta. See robot on välja töötatud mõeldes eriti just lemmikloomaomanike vajadustele kodukorrashoiul. Seadmel on innovatiivne PetCareKit lahendus, tänu millele ei teki seadme harjastel karvapusasid isegi suuremate lemmikloomakarvade koguste puhul. Seadme alla saab kinnitada niisutusega mopi, mis põranda vastu hõõrdudes eemaldab imemisest järelejäänud mustust. Moppi on võimalik eemaldada, kui te ei soovi seda funktsiooni kasutada.
Deebot U2 Pro liigub ruumides süsteemselt salvestades mällu oma puhastusrajad. Tänu sellele võib U2 Pro keset puhastust peatada ja uuesti sisselülitamisel jätkab ta poolelijäänud puhastusteed. Väga suure tõenäosusega jõuab ta lõpuks seega igale poole, kuhu ligi pääseb.
Funktsioon Max+ on mõeldud vaipkatete jaoks - sel puhul suureneb imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda. See aitab eemaldada enamuse lemmikloomakarvadest ja tuppa toodud liiva ka roboti jaoks muidu keerulisemalt pinnalt. Lisaks on individuaalseks puhastamiseks saadaval erinevad puhastusrežiimid (automaatne, servade ja punktide puhastamine).
Robot liigub peaaegu tühja akuga ise laadimisjaama ja seega ei pea muretsema selle pärast, et aku tühjenemisel jääb koristamine pooleli.
Seadet saab mobiiliäpi kaudu programmeerida teostama puhastust sobival ajal, samuti valida/vahetada koristusprogramme ning juhtida seadet koristuse teostamiseks vajalikku kohta. Äpi vahendusel on võimalik seadme toimetamisest ülevaadet omada.
Seadmega on kaasas laadimisjaam, varukülgharjased, mopp, 5 ühekordset moppi, 2in1 veeanum koos tolmukanistriga, XL tolmukanister, varufilter.
 
Tehnilised näitajad
Puhastatavad pinnad: kõvapõrand, vaipkatted
Kõrgus: 7,9 cm
Läbimõõt: 33,9 cm
Ületatava lävepaku kõrgus: kuni 1,8 cm ilma mopita, 1,1 cm mopiga
Trepisensor aitab vältida allakukkumist
Veereservuaar: 0,3 l
Tolmukoguri maht: 0,4 l, XL tolmukoguri maht 0,8 l
Aku tüüp ja mahtuvus: Li-ioon 3200 mAh
Tööaeg: 2 h 30 min, MAX režiimis  ca 1 h 10 min
Laadimisaeg: ca 4-5 tundi
Müratase: 66-77 dB
Värv: must

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos