Ecovacs komplekt: Deebot Ozmo 950 + Winbot 880 aknapesurobot

Tootekood: 164006
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 21,16 €
Hind: 699,90 €
598,90 €
Kogus: - +
   - või -   

SUUREPÄRANE KOMPLEKT SOODUSHINNAGA!

Aknapesurobot WINBOT 880 lihtsustab aknapesu tohutult, kuna liigub aknal kohtadesse, kuhu inimesel on keeruline ulatuda. Aknapesurobot loob süsteemse loogilise liikumisteekonna ja puhastab akna põhjalikult. Olgu tegemist raamis või raamivaba klaasiga, Winbot tuvastab ääred automaatselt ega liigu üle ääre.
WINBOT siirdub puhastamise lõpus alati tagasi alguspunkti, et roboti kättesaamine ja pesu lõpetamine oleks turvaline ja mugav.
Puhastamisprotsessi käigus teostab WINBOT neli tööetappi. Eriti põhjalikku puhastamist vajava pinna puhul saab valida Deep Clean režiimi, mille puhul robot liigub mitmeid kordi üle sama koha, et tulemuseks oleks poleeritud ja puhas pind.  Puhastusprotsessi neli etappi: pühkimine, küürimine, teistkordne küürimine ja pühkimine. Režiimis Spot Mode pöörab aknapesurobot põhjalikku tähelepanu kohtadele, mis vajavad tugevamat puhastust.
WINBOT aknapesurobot kinnitub aknale tugeva imisüsteemiga. Voolukatkestuse korral pole ohtu roboti allakukkumiseks, sest sisemine varuaku hoiab imisüsteemi töös. Lisaks on robot ühendatud tugevast kummist lõa vahendusel turva-iminapaga, nii et kui robot klaasi küljest mingil põhjusel irdub, hoiab see robotit kukkumast.
WINBOT aknapesurobot on hõlpsasti kasutatav tänu nutikale juhtimissüsteemile ja kaasasolevale juhtpuldile. Ühe nupuvajutusega saab roboti käivitada, peatada või muuta selle liikumissuunda. Lisaks annab robot häälteadetega infot oma tööst.
 

Deebot Ozmo 950 on nutikas põrandapuhastusrobot, milles on ühendatud Ecovacs robotite parimad koristusomadused ja Smart Navi™ 3.0 täiustatud navigeerimistehnoloogia, mis võimaldab salvestada ja kasutada mitme korruse navigeerimisandmeid. Ozmo 950 imeb tolmu nii kõvapõrandalt kui vaipkatetelt, reguleerides seejuures ise sõltuvalt kattest puhastusintensiivsust, samuti saab sellega põrandaid pesta. Seadme alla saab kinnitada niisutusega mopi, mis põranda vastu hõõrdudes eemaldab imemisest järelejäänud mustust. Moppi on võimalik eemaldada, kui te ei soovi seda funktsiooni kasutada.
Ozmo 950 kaardistab enne esimest koristamist kõik pinnad ja salvestab need mällu. Kogutud informatsiooni põhjal alustab robot koristamist. Juhul, kui on vaja koristamise käigus laadima minna, jätkab robot tööd sealt, kus see enne pooleli jä
i.

Ozmo 950-l on vahetatavad sissetõmbeavad. Tavaline sissetõmbeava sobib rohkem ruumidesse, kus viibivad ka lemmikloomad, rullharjasega sissetõmbeava harjab põrandalt üles ka väikesed mustuseosakesed.
Seadet saab mobiiliäpi kaudu programmeerida teostama puhastust sobival ajal, samuti valida/vahetada koristusprogramme ning juhtida seadet koristuse teostamiseks vajalikku kohta. Äpi vahendusel on võimalik seadme toimetamisest ülevaadet omada. Koristamiseks saab valida kolme programmi vahel:
  • automaatne
  • kohandatud
  • määratud piirkond
Seadmega on kaasas laadimisjaam, varukülgharjased, pöörleva harjasega sissetõmbeava, tõmbeava ilma harjata, mikrokiud-mopp ja ühekordsed mopid ning pumbaga veeanum.
Deebot Ozmo 950 tehnilised näitajad:
Puhastatavad pinnad: kõvapõrand, vaipkatted
Kõrgus: 9,3 cm
Läbimõõt: 35 cm
Ületatava lävepaku kõrgus: kuni 2 cm
Tolmukoguri maht: 0,43 l
Aku tüüp ja mahtuvus: Li-ioon 5200 mAh
Tööaeg: kuni 3 h 20 min
Laadimisaeg: ca 5 tundi
Müratase: 66 dB
Värv: must

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas