Electrolux EEA13100L invertermootoriga integreeritav nõudepesumasin 10 komplekti, 49 dB

Tootekood: 258038
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,17 €
Hind:
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, 5 programmi, 3 temperatuuri, mahutavus 10 nõudekomplekti, automaatse väljalülitamise funktsioon, ühendamine sooja veega maksimaalselt 60°C, veeühendus: külm või kuum, veekulu 9,9 l/tsükkel, viitstart 3 h, soola ja loputusvahendi indikaatorid,  AirDry, reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ülemisel korvil allapööratavad tassiriiulid, invertermootor, Waterstop süsteem, müratase 49 dB, k*l*s 81,8*44,6*55 cm

Meie nõudepesumasina 300 AirDry tehnoloogia lõpetab iga pesutsükli sõõmu värske õhuga, nii et tulemus jääb kolm korda parem kui suletud ustega süsteemide puhul. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk kuivatab taldrikud ja söögiriistad täielikult.

AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.

MaxiFlex-sahtel on mõeldud eri suuruse ja kujuga söögiriistade käepäraseks paigutamiseks. Tänu kohandatavatele jaoturitele ja sügavale sahtlile saate ilma suurema vaevata panna masinasse igasuguse kujuga söögiriistu.

Topelt-pihustikonsoolidega jõuab vesi igasse nurka. Kaks pöörlevat pihustikonsooli viivad vee iga klaasi, taldriku või muu nõuni. Pihustid tagavad vee pääsemise seadme igasse nurka ja kindlustavad säravpuhtad nõud. Nii ülemises kui ka alumises korvis.

QuickLift korv aitab teil nõusid mugavalt masinasse panna ja sealt välja võtta. Ka siis, kui korv on suuremaid esemeid täis, aitab QuickLift süsteem teil kõrgust reguleerides nõudele lihtsasti juurde pääseda.

Teie uus ajasäästja. Kui teil on masinas vähe nõusid, pakub meie 30-minutiline kiirpesuprogramm nende jaoks täiuslikku lahendust. Ning seda kõike tulemustes järeleandmisi tegemata. Täiuslikud pesutulemused – ja kiirelt.

Uut nõudepesumasinat pole kunagi olnud nii lihtne paigaldada kui nüüd. PerfectFit Sliding Hinges hinged suudavad kohanduda erinevate kõrgustega ja välistavad vajaduse muuta sokli suurust. Võite olla kindel, et teie masin sobitub kööki täiuslikult.

Lüliti funktsioonid:  Viitstart, Sisse/välja, Programmivalik, Nullimine

Nõudepesumasina programmid: 160 minuti programm, 90 minuti programm, Eco, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus

Energiaklass F
Energiakulu 84 kWh/100 tsükliks
Veekulu 9,9 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 5
Pesutemperatuurid °C 3 temperatuuri
Komplektide arv 10
Viitstart 3 h
Kuivatussüsteem õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 49 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 44,6 cm
Sügavus 55 cm

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos