KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Electrolux EEC67300L A+++ integreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 258066
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 59,41 €
Hind:
699,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++, kuivatusklass A, 8 programmi, 4 temperatuuri, müratse 44 dB, veekulu 10 l,  mahutavus 13 nõudekomplekti, veekulu 3080 l aastas, soola ja loputusvahendi indikaatorid, automaatse väljalülituse funktsioon, invertermootor, kahevärviline valguskiir, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart kuni 24 h, Waterstop süsteem,  reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud. Ülemisel korvil: 2 ülestõstetavat resti, 2 ülestõstetavat resti klaasidele, 2 pehmet klaasihoidikut, 6 pehmet veiniklaaside hoidikut, allapööratavad tassiriiulid, roostevaba käepide, külgedel käepidemed. Alumisel korvil: 4 allapööratavat taldrikute hoidikut Comfort Lift, roostevabast terasest käepide.

Nõudepesumasina programmid: 160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu

ComfortLift – esimene tõstetav korv. Meie ainulaadne funktsioon ComfortLift tähendab, et enam ei pea te nõude masinasse panekuks või sealt välja võtmiseks kummarduma. Piisab vaid käepideme kergest pigistamisest ja alumine riiul libiseb sujuvalt teie juurde üles. Oleme selle loonud esimesena maailmas, mõeldes teie mugavusele.

Eemaldatav söögiriistade korv. Meie mahukas ning eemaldatav söögiriistade korv teeb nõude masinasse paneku, pesemise ja väljavõtmise kergemaks kui iial varem. Lisaks on sellel olemas ka lisaruum pikkadele ja mahukatele tarvikutele. 

Beam on Floor kuvab teabe edastamiseks põrandale valguskiire, nõudepesumasin annab pesutsükli edenemisest teada, projekteerides põrandale valgustäpi. Kui tsükkel on pooleli, on täpp punane, tsükli lõppemisel aga roheline. 

QuickSelectiga alustate muretult nõudepesutsüklit, valides liuguri abil tsükli kestvus ja lisades soovitavaid funktsioone üksnes sõrmevajutuse abil – see pole kunagi olnud lihtsam, jätke ülejäänu masina hooleks.

AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.

Pehmed SoftGrips ja SoftSpikes hoidikud vabastavad teid vajadusest kulutada aega õrnade klaaside käsitsi pesemisele. Pehme materjal hoiab klaase õrnalt, kuid kindlalt paigal ja kaitseb neid pragude ning purunemise eest.

.

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 234 kWh/aastas
Veekulu 3080 l/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 4 temperatuuri
Komplektide arv 13
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem AirDry - õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,6 m
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Viimsi kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas