Electrolux EEG 68600W integreeritav nõudepesumasin, 14 komplekti, 43 db, WiFi

Tootekood: 258070
Laoseis: Otsas
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,49 €
Hind:
609,90 €

Energiaklass A, 8 programmi, 4 temperatuuri, müratase 43 dB,  mahutavus 14 nõudekomplekti,  soola ja loputusvahendi indikaatorid, automaatse väljalülituse funktsioon, invertermootor, sooja veega ühendamise võimalus max 60°C, FlexiSpray satelliitpihusti, sisevalgusti, viitstart kuni 24 h, Waterstop süsteem, FlexiLift süsteemiga reguleeritav ülemine korv, ka siis kui on nõudega täidetud, k*l*s 81,8*59,6*56 cm

Klaasid vajavad eriti õrna käsitsemist, eriti pesemisel. 700 GlassCare tootesarja nõudepesumasin kasutab SoftGrips süsteemi, mis hoiab teie hinnalisi klaase õrnalt paigal. SoftSpikes süsteem tagab samal ajal, et klaasid ei saaks kriimustatud ega puruneks.

SoftGrips ja SoftSpikes ei lase õrnadel klaasidel puruneda

Pehmed SoftGrips ja SoftSpikes hoidikud vabastavad teid vajadusest kulutada aega õrnade klaaside käsitsi pesemisele. Pehme materjal hoiab klaase õrnalt, kuid kindlalt paigal ja kaitseb neid pragude ning purunemise eest.

MaxiFlexiga saavad kõik söögiriistad korraga puhtaks

MaxiFlex sahtel on mõeldud eri suuruse ja kujuga söögiriistade paigutamiseks. Tänu kohandatavatele vaheseintele ja sügavale sahtlile saab vaevata masinasse panna suuri või veidra kujuga söögiriistu.

Jätkusuutlik nõudepesu lihtsasti

Jätkusuutlikud valikud on tehtud lihtsaks. Kasutage oma eelistatud tsükli valimiseks QuickSelecti puuteekraani liugurit ja Ecometer kuvab intuitiivsete roheliste ribade kaudu kõige säästvama programmi energia ja vee säästmiseks.

QuickSelect WiFi-ga. Ühendatud nõudepesumasina juhtimine teie nutiseadme kaudu

Meie ühendatud QuickSelect nõudepesumasinad võimaldavad nutikat ja säästvat nõudepesu. Hankige juhiseid õige programmi kohta mis sobivad teie nõudele ja valige, millal nõudepesumasin energiakulude vähendamiseks tööle panna. Rakendus teeb kokkuvõtte ja annab tagasisidet jätkusuutlikkuse kohta.

ExtraHygiene-funktsioon hävitab mikroobid

ExtraHygiene-funktsioon tagab maksimaalse puhtuse. Seade kasutab võimsat loputus-desinfitseerimistsüklit, milles kuumutatakse nõudepesumasin temperatuurini 69 °C. See garanteerib, et praktiliselt kõik nõudel olevad mikroobid saavad hävitatud.

*Testitud Micrococcus luteus'e ja MS2 bakteriofaagi suhtes väliskatses, mille viis 2021. aastal läbi Swissatest Testmaterialien AG (katsearuanne nr 20212029).

SENSORCONTROL nõudepesumasin: SENSORCONTROL tuvastab nõudehulga ning määrab vee- ja energiakulu sellele vastavalt

Nõudepesumasina programmid: 160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus

Lüliti funktsioonid: Viitstart, ''ExtraHygiene'', ''GlassCare'', Minu aeg, Sisse/välja, Programmivalik, ''XtraPower''

Söögiriistade riiulid: nugade tugi, Maxi Flex sahtel, Eemaldatavad vaheseinad

TimeBeam, näitab järelejäänud aega põrandale

Reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud

Ülemisel korvil: 2 ülestõstetavat resti, 2 ülestõstetavat resti klaasidele, 2 pehmet klaasihoidikut, 6 pehmet veiniklaaside hoidikut, allapööratavad tassiriiulid, roostevaba käepide, külgedel käepidemed

AirDry - õhkkuivatus

 

 

 

 

.

WiFi jah
Energiaklass A
Energiakulu 54 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 10,9 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 4 temperatuuri
Komplektide arv 14
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem AirDry - õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,6 m
Müratase 43 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 56 cm