Electrolux EEG69410L integreeritav nõudepesumasin 15 komplekti, 42 dB

Tootekood: 258063
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,16 €
Hind:
599,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C, 8 programmi, 4 temperatuuri, mahutavus 15 nõudekomplekti, veekulu 11 l, invertermootor, viitstart, soola ja loputusvahendi indikaatorid, kahevärviline valguskiir, viitstart 1-24h, Waterstop süsteem, sisevalgustus, automaatse väljalülituse funktsioon, sooja veega ühendamise võimalus, müratase 42 dB, k*l*s 81,8*59,6*55 cm

Nõudepesumasin 700 GlassCare hoolitseb teie klaaside eest, hoides neid turvaliselt ja säravana. Meie ainulaadsed pehmed hoidikud SoftGrips ja SoftSpikes hoiavad teie klaase ülemisel riiulil õrnalt ning täpselt õiges asendis. Alumisel riiulil tagab GlassHolder, et isegi kõrged jalaga klaasid on kindlalt paigal.

Pehmed SoftGrips ja SoftSpikes hoidikud vabastavad teid vajadusest kulutada aega õrnade klaaside käsitsi pesemisele. Pehme materjal hoiab klaase õrnalt, kuid kindlalt paigal ja kaitseb neid pragude ning purunemise eest.

Meie automaatne sisevalgustus kindlustab, et miski ei jää teie silme eest varjule. Valgustus näitab teile nõudepesumasina sisemust, andes seal leiduvast hea ülevaate. Lisaks muutub nõude masinasse panek ja väljavõtmine lihtsamaks.

Beam on Floor kuvab teabe edastamiseks põrandale valguskiire, hoides teie köögi vaiksena. Taustamüra alla mattuda võiva valju piiksatuse asemel annab nõudepesumasin pesutsükli edenemisest teada, projekteerides põrandale valgustäpi. Kui tsükkel on pooleli, on täpp punane, tsükli lõppemisel aga roheline. 

ExtraHygiene-funktsioon tagab maksimaalse puhtuse. Seade kasutab võimsat loputus-desinfitseerimistsüklit, milles kuumutatakse nõudepesumasin temperatuurini 69 °C. See garanteerib, et praktiliselt kõik nõudel olevad mikroobid saavad hävitatud.

Kogege laitmatut nõudepesu FlexiSpray satelliitpihustiga. 

QuickSelect võimaldab nõudepesumasinat parimal viisil hallata. Valige liuguriga tsükliaeg ja lisage täiendavad töötlused puudutusi kasutades.

Airdry tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel ning säästate energiakulu arvelt.

XXL nõudepesumasin RealLife'i laadimiseks koos 10 l täiendava sisemahuga

SENSORCONTROL nõudepesumasin määrab vee- ja energiakulu vastavalt nõude määrdumisastmele ja kogusele

Beam on Floor koos kahe värviga: punane põrandale suunatud valguskiir tähendab, et programm käib, roheline kiir annab märku, et nõud on puhtad.

FlexiLift süsteemiga ülemine korv

Reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud

Ülemisel korvil: 2 ülestõstetavat resti, 2 ülestõstetavat resti klaasidele, 2 pehmet klaasihoidikut, 6 pehmet veiniklaaside hoidikut, allapööratavad tassiriiulid, roostevaba käepide, külgedel käepidemed

Alumisel korvil:4 foldable plate racks, GlassHolder, Stainless steel handle

Lüliti funktsioonid: Viitstart, ''ExtraHygiene'', ''GlassCare'', Minu aeg, Sisse/välja, Programmivalik, ''XtraPower''

Nõudepesumasina programmid160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus

Energiaklass C
Energiakulu 76 kWh/100 tsükli kohta
Veekulu 11 l/tsükli kohta
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 4 temperatuuri
Komplektide arv 15
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,6 m
Müratase 42 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,6cm
Sügavus 55 cm
Kaal 38,39 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas