Electrolux EEM23100L invertermootoriga integreeritav nõudepesumasin 10 komplekti, 47 dB

Tootekood: 258035
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,80 €
Hind:
409,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, 6 programmi, 3 temperatuuri, mahutavus 10 nõudekomplekti, automaatse väljalülitamise funktsioon, ühendamine sooja veega maksimaalselt 60°C, veeühendus: külm või kuum, veekulu 9,9 l aastas, 3 h viitstart, soola ja loputusvahendi indikaatorid,  AirDry, invertermootor, Waterstop süsteem, reguleeritava kõrgusega ülemine korv, müratase 47 dB, k*l*s 81,8*44,6*55 cm

MaxiFlex-sahtel on mõeldud eri suuruse ja kujuga söögiriistade käepäraseks paigutamiseks. Tänu kohandatavatele jaoturitele ja sügavale sahtlile saate ilma suurema vaevata panna masinasse igasuguse kujuga söögiriistu.

AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.

SatelliteCleani, mis peseb kolm korda paremini kui tavaline nõudepesumasin, jäävad teie nõud säravpuhtaks. Tänu topeltpöörlevale pihustile, mis muudab pidevalt vee pihustamisnurka, saavad põhjalikult pestud ka mahukad nõud.

Kaks pöörlevat pihustikonsooli viivad vee iga klaasi, taldriku või muu nõuni. Pihustid tagavad vee pääsemise seadme igasse nurka ja kindlustavad säravpuhtad nõud. Nii ülemises kui ka alumises korvis.

QuickSelectiga alustate muretult nõudepesutsüklit, mis on kohandatud just teie vajadustega. Valige liuguri abil tsükli kestus ja lisage soovitavaid funktsioone üksnes sõrmevajutuse abil – see pole kunagi olnud lihtsam. Seejärel lõõgastuge ja jätke ülejäänu masina hooleks.Uut nõudepesumasinat pole kunagi olnud nii lihtne paigaldada kui nüüd.

PerfectFit Sliding  hinged suudavad kohanduda erinevate kõrgustega ja välistavad vajaduse muuta sokli suurust. Võite olla kindel, et teie masin sobitub kööki täiuslikult.

Beam on Floor koos kahe värviga: punane täpp põrandal näitab, et programm veel kestab, ja roheline täpp, et nõud on puhtad.

Teie uus ajasäästja. Kui teil on masinas vähe nõusid, pakub meie 30-minutiline kiirpesuprogramm nende jaoks täiuslikku lahendust. Ning seda kõike tulemustes järeleandmisi tegemata. Täiuslikud pesutulemused – ja kiirelt.

Lüliti funktsioonid: Viitstart, Sisse/välja, Programmivalik, Nullimine, ''XtraPower''

Integreerimismõõtmed: K(min/max) x L x S (mm): 820/900 x 450 x 550

Nõudepesumasina programmid: 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus

Energiaklass F
Energiakulu 84 kWh/100 tsükli pesemisel
Veekulu 9,9 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Pesutemperatuurid °C 3 temperatuuri
Komplektide arv 10
Viitstart 3 h
Kuivatussüsteem õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 47 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 44,6 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 37,13 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas