Electrolux EES27100L integreeritav nõudepesumasin 13 komplekti, 48 dB

Tootekood: 258027
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 29,74 €
Hind: 399,90 €
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, 8 programmi, 2 temperatuuri, müratase 48 dB, veekulu 9,9 l,  mahutavus 13 nõudekomplekti, veekulu 2772 l aastas, soola ja loputusvahendi indikaatorid,automaatse väljalülituse funktsioon, invertermootor, järelejäänud aja indikaator, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart kuni 3 h, Waterstop süsteem,  reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud. Ülemisel korvil: allapööratavad tassiriiulid, plastikust värvitud käepide.  Alumisel korvil: fikseeritud taldrikute hoidikud, plastikust värvitud käepideFlexiSpray satelliitpihusti.

Nõudepesumasina programmid: 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus

Lüliti funktsioonid: Viitstart, Sisse/välja, Programmivalik, Nullimine, XtraPower

QuickSelectiga alustate muretult nõudepesutsüklit, valides liuguri abil tsükli kestvus ja lisades soovitavaid funktsioone üksnes sõrmevajutuse abil – see pole kunagi olnud lihtsam, jätke ülejäänu masina hooleks.

AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.

SatelliteCleaniga, mis peseb kolm korda paremini kui tavaline nõudepesumasin, jäävad teie nõud säravpuhtaks. Tänu topeltpöörlevale pihustile, mis muudab pidevalt vee pihustamisnurka, saavad põhjalikult pestud ka mahukad nõud.

PerfectFit Sliding hinged suudavad kohanduda erinevate kõrgustega ja välistavad vajaduse muuta sokli suurust. Võite olla kindel, et teie masin sobitub kööki täiuslikult.

 

Energiaklass F
Energiakulu 295 kWh/aastas
Veekulu 2772 l/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Pesutemperatuurid °C 2 temperatuuri
Komplektide arv 13
Viitstart 3 h
Kuivatussüsteem AirDry - õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 48 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 55 cm

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas