Electrolux EES47320L A+++ integreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 258044
Laoseis: Laos
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 34,88 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++, kuivatusklass A, 8 programmi, 3 temperatuuri, müratse 44 dB, veekulu 9,9 l,  mahutavus 13 nõudekomplekti, veekulu 2772 l aastas, soola ja loputusvahendi indikaatorid,automaatse väljalülituse funktsioon, invertermootor, kahevärviline valguskiir, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart kuni 24 h, Waterstop süsteem,  reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud. Ülemisel korvil: allapööratavad tassiriiulid, plastikust värvitud käepide.  Alumisel korvil: kaks allapööratavat taldrikute hoidikut, plastikust värvitud käepideFlexiSpray satelliitpihusti.

Nõudepesumasina programmid: automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, 160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, eelloputus

Lüliti funktsioonid: Viitstart, GlassCare, Sisse/välja, Programmivalik, Nullimine, XtraPower

QuickSelectiga alustate muretult nõudepesutsüklit, valides liuguri abil tsükli kestvus ja lisades soovitavaid funktsioone üksnes sõrmevajutuse abil – see pole kunagi olnud lihtsam, jätke ülejäänu masina hooleks.

AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.

SatelliteCleaniga, mis peseb kolm korda paremini kui tavaline nõudepesumasin, jäävad teie nõud säravpuhtaks. Tänu topeltpöörlevale pihustile, mis muudab pidevalt vee pihustamisnurka, saavad põhjalikult pestud ka mahukad nõud.

PerfectFit Sliding hinged suudavad kohanduda erinevate kõrgustega ja välistavad vajaduse muuta sokli suurust. Võite olla kindel, et teie masin sobitub kööki täiuslikult.

Beam on Floor koos kahe värviga: punane täpp põrandal näitab, et programm veel kestab, ja roheline täpp, et nõud on puhtad.

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 234 kWh/aastas
Veekulu 2772 l/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 3 temperatuuri
Komplektide arv 13
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem AirDry - õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm

Maardu 2 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 1 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas