Electrolux EOE8P39WX pürolüüsiga integreeritav elektriahi, 16 f-ni, WiFi, roostevaba teras

Tootekood: 256108
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
649,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Multifunktsionaalne ringküttekehaga ahi energiaklassiga A+, ahju maht 72 l,3 küpsetustasemega, 16 funktsiooni, kiirkuumutusfunktsioon, lihatermomeeter, pürolüütiline isepuhastus, puhastuse meeldetuletus, integreeritud retseptid, automaatne temperatuurisoovitus, mälufunktsioon tihedamini kasutatavate programmide jaoks, eelseadistatud programmid, automaatsed kaaluprogrammid, elektrooniline temperatuuri reguleerimine, lukustusfunktsioon, soojashoiu funktsioon, ajapikendusfunktsioon, lapselukk, jääkkuumuse indikaator, väljalülitumine ohu korral, 3*ukseklaas, sujuvalt sulguv ahjuuks, k*l*s 59,4*59,6*56,9 cm, värv roostevaba teras

800 AssistedCooking ahjuga võite oodata suurepäraseid tulemusi. Toidutermomeeter jälgib toidu sisetemperatuuri ja võimaldab teil valida, kuidas see peaks olema valmistatud. Kui toit on valmis, lülitub see ka ise välja. Nüüd võite kindel olla, et teie pardifilee õnnestub alati.

AssistedCooking on sama mis isiklik profikokk. Leidke meelepärane toit ning ahi valib teie eest sobiva programmi ja küpsetusaja – koos kiirema eelkuumutusega. Soovi korral võite oma lemmikseaded ka salvestada.

Meie nutika pürolüütilise puhastamise funktsiooniga pole ahju uue välimuse hoidmine raske töö. Isepuhastav tehnoloogia kuumutab ahju temperatuurini, mis muudab rasva ja muud toidujäägid tuhaks. See tähendab, et peate pühkima ainult põhja. Ärge veetke kunagi tervet päeva küürides.

Tänu meie toiduandurile saavutate alati täiuslikud tulemused. See laseb teil jälgida küpsetusprotsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. See annab isegi teada, kui toit on küpsenud soovitud temperatuurini ja lõpetab küpsetamise.

Rakendusega My Electrolux Kitchen saate eemalt juhtida ahju, tutvuda meie mitmesuguste partneritega ja saada isikupärastatud abi. See on lihtne viis oma nutikast köögist rohkem kasu saada.

Puuteekraanilt EXCite saate nii muffinite küpsetamisel kui ka lõhe valmistamisel mugavalt temperatuuri ja valmistusaegu reguleerida. Kogu vajalik tehnoloogia ja abi suussulavate lemmiktoitude valmistamiseks.

Elektroonilised ahju funktsioonid: 160 eelseadistatud juhendatud küpsetusprogrammi (kaal/toidutermomeeter), 3 lemmikut, 3 pürolüüsitsüklit, 30 keelt, helisignaal, Rakenduse juhtimine, automaatne väljalülitus, helisignaali tugevus reguleeritav, kontrolli tulemsut (lõpetamise abi järelejäänud 10% kestusega), lapselukk (väljalülitatult), puhastamise meeldetuletus, Kella välimus ooterežiimis (2 varianti), Ühenduvus, määratud kestusega küpsetus, määratud kestuse ja lõpuajaga küpsetus, koodiga demonstratsiooniseade, ekraani heledus seadistatav (staatus ON), värviline TFT puutetundlik ekraan 95x35mm, elektrooniline temperatuuri reguleerimine, elektrooniline ukselukk, valitav kiirkuumutus, toidutermomeeter, toidutermomeetri automaatne väljalülitamine, toidutermomeetri sisetemperatuuri näit, toidutermomeetri ennustatav kestus, soojashoidmine 65C juures koos lisa madalal temperatuuril küpsetamise või toidutermomeetriga, nupuhelide ja alarmi/veasignaalide aktiveerimine ja deaktiveerimine (välja arvatud On/Off, keeled / tekst ekraanil, pealüliti, Päeva mällu salvestamine, 3 päeva, minutilugeja, Ahjuvalgustus sees/väljas (menüü + otsetee nupp), Pürolüütiline puhastus (3 tsüklit: kiire, normaalne, intensiivne), tegeliku temperatuuri näit, jääkkuumuse näit (C), jääkkuumuse kasutamine, Teenuse teave, kellaaja väljalülitus, temperetuurisoovitus, kellaaeg

Ahjus küpsetamise funktsioonid: Au Gratin, Bottom heat, Bread baking, Conventional/Traditional cooking, Defrost, Dough proving, Frozen foods, Grilling, Keep warm, niiske pöördõhuküpsetus, Pizza setting, Plate warming, Preserving, Slow Cooking, True fan cooking, Turbo grilling

WiFi jah
Ahju tüüp elektriahi ventilaatoriga
Ahju energiaklass A+
Ahju energiakulu - tavaline 0,93 kWh/tsükkel
Ahju energiakulu - ventilaatoriga 0,69 kWh/tsükkel
Küpsetusahju maht 72 l
Programmide arv 16
Ahju funktsioonid

Au Gratin, Bottom heat, Bread baking, Conventional/Traditional cooking, Defrost, Dough proving, Frozen foods, Grilling, Keep warm, niiske pöördõhuküpsetus, Pizza setting, Plate warming, Preserving, Slow Cooking, True fan cooking, Turbo grilling

Ringkütteelement jah
Ahju juhtimine Sensorjuhtimine
Lihatermomeeter jah
Puhastusmeetodid pürolüüs
Sujuvalt sulguv uks jah
Toitejuhtme pikkus 1,6 m
Müratase 45 dB
Kõrgus 59,4 cm
Laius 59,6cm
Sügavus 56,9 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 32,2 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas