Electrolux ESF2400OW F/A+ lauapealne nõudepesumasin

Tootekood: 253524
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 25,28 €
Hind:
289,90 €
Kogus: - +
   - või -

Mahutavus 6 nõudekomplekti, energiaklass F/A+, 6 programmi, 4 pesutemperatuuri, veekulu 6,5 l, müratase 52 dB, sooja veega ühendamise võimalus, jääkkuumusega kuivatus, viitstart 1-24 h, k*l*s 43,8*55*50 cm, värv: valge

Väike korter, suur pidu? Electrolux Compact-seeria nõudepesumasinat kasutades ei pea te eri käikude vahel nõusid pesema. Meie 20-minuti peoprogramm teeb selle töö teie eest ära, nii et võite südamerahus külalistega lobiseda – või siis magustoitu valmistada.

Nõudepesumasina programmid:20 min peoprogramm, säästuprogramm 55°, GlassCare 40°, intensiivpesu 70°, tavapesu 65°, kiirprogramm 40

Lüliti funktsioonid: Viitstart, Sisse/välja, Programmivalik, Start/taaskäivitus